226. FSC - My Słowianie

Molim vas poštovanja prema babi! :(

A sad da vidimo tko su nominirani u drugoj kategoriji:

4.png
 
Sretan rodjendan MilaneB. Sutra za poklon od nas forumasa jedan TOP 5 plasman da bude (Marko intervenisi ako treba), a i od mene neki TOP 5 plasman da bude (namigni kad naidje tvoja pesma da znam, a da niko ne vidi;) ).

Ne dirajte mi babu. Pokrenuo sam postupak da me usvoji, jer da nje nije bilo, finale video ne bih.

A ove FSC nagrade su mi odlicne, volim ih. Za prvu kategoriju sam zadovoljan, mada po meni trebali su dobiti Irma i Mirza. Odlican spoj.

A i druga kategorija je ok.
 
Dobri pobednici u prve dve kategorije. Glasala upravo, po broju glasova, dve grupe su mi prilično ujednačene. A i dosta je dobro finale.:)

Srećan rođendan, Milane (možda bi bilo dobro da se otvori zbirna tema za ovu namenu @Miloš ).
 
U mnie sytuacja wyglada następująco:

Zachód 23
Wschód 19
Południe 16
 
Podsjetnici poslani na 13 adresa. Ako budete dobri i požurite s glasovima, možda sutra već do 19:00 budemo znali pobjednika :) #nopressure
 
Podsjetnici poslani na 13 adresa. Ako budete dobri i požurite s glasovima, možda sutra već do 19:00 budemo znali pobjednika :) #nopressure

Ako budu dobri mogu rezultati i danas #wishfulthinking
 
Pa reče da će ih objavljivati do rezultata (koji su, kao što znate sutra), pretpostavljam da će razvući malo.:D
 
Milane sretan rođendan i sve najbolje ikada

Glasao sam!

Odnos bodova po jezičnim skupinama je 40-14-4, neka ostane u tajnosti kako sam podijelio, sretno finalistima
 
Back
Top