233. FSC - World Cup

Hvala Storm na 12 👏👏👏
I euronik na 7, i ostalima na sitnijim poenima u pf!
 
Ja samo sitnije poene i imam tako da hvala svim 8 ljudi koji su glasali za mene pa makar to bio samo poen, ne bih nikoga izdvajao sad 🥰
 
@Stefan28 sad mi u glavu došlo da si mi i na prvom izdanju u godini dao 12 i eto sad na ovom zadnjem, hvala na podršci i neka se nastavi u 2023. 😁
 
Čekamo Specijal za pozdrave i želje. 😂
 
Inače ne mogu a da ne pomenem pesme koje nažalost nisu dobile poene u finalu a jako su dobre i pohvale za sve forumaše u finalu! Jedno od jačih finala i u lepom duhu završavamo ovu godinu.
Elinborg - Sjórok
Jacob Lee - Demons
Skip Marley - Lions
Matias Damasio - Como Antes
Sincerely Anne - Dying to Love You

Inače nemam običaj da nagađam forumaše ali u sebi nekada i pogodim ko šta šalje ,takođe izostajem i što se tiče semafora i komentara zasebno ali zaista mnogo dobrih pesama ima. Uglavnom sve kažem na slušanjima. Dodo jedva čekam tvoju temu!
 
Samo Endrega sa velikim slovom E tetsujine, molim te, samo ispravi to.

Hvala @EvilSmile @Tinte @dodo @McSteamy na poenima iii posebna zahvalnica ide @Endrega jer često ima visoke ocene za moje pesme ,to mi znači eto ipak se nekome dopadaju moji izbori😂 i @Mrm hvala za 12 poena! 💞

Tvoje pesme su inovativne i izlaze iz kalupa koji forsira grupa B7 te otuda visoke ocene.

Btw, zar vam nije malo očigledno kad Leo i tetsujin dodeljuju svaki put jednom drugom brojeve sa temama gde ima takvog biranja? Nemojte da se pravimo ludi kao ko prvi djevojci njemu djevojka, zna se kako se to radi kaže se "eee otvaram za minut, znaš što ti je činiti". :poop:
Još da dodam, ako se stvarno ispostavi da su dobili Evropu kako i mislim da jesu, jasno je kako je do toga došlo.

@Bebi kao i obično cilja pravo u metu :p

Šta na ovo kažete vi @Niko @Petar
 
Last edited:
Pa ako je Bebijeva teorija tačna zaista no comment lol
 
E sada osvrt na optužbe koje su potpunosti neutemeljene.

Ako bolje pogledate tablicu, namjerno je Europa stavljena kako je stavljena. Moje dugogodišnje iskustvo organiziranja FSC-ova sa zadacima mi je pokazalo da ljudi nikada ne biraju prva dva broja i zadnja dva broja. Nadalje, onaj koji organizatoru bira zadatak, najčešće, ako ne i u 99% slučajeva, uvijek bira upravo te brojeve (a Niko je taj koji skoro pa uvijek odabere brojeve, naučio sam lekciju da najgore ne stavljam na početak ili kraj - kao npr. Iran 2018.). Naravno, to je prvi razlog što sam stavio tako brojeve. Drugi razlog je bio da veliki broj mjesta Europe smanjim na najmanju moguću mjeru u prvim traženjima. Ostale Europe su također namjerno grupirane po dvije jer najčešće ljudi biraju 10tak istih brojeva pa čim se npr. br 7 ili 8 odabere odmah se prelazi na sljedeći slobodni. I na svakih 7 brojeva jer je to moj mjesec rođenja. Da volim simbolizam. Ivani su zadaci poslani prije kako je i pravilo. Kada je Leo izabrao zadatke, naravno, odmah mi je došlo do glave evo sada će ispasti kvazi namještanje. Osobno sam prvotno bio samo da ne izaberem Afriku. Sve ostalo mi je u redu. No, kasnije mi je bilo žao što nisam dobio Afriku ili Aziju jer sam htio prijaviti Tukah Taka. Istu pjesmu sam u rukavicama sugerirao mislim sparkle jer je bila nesretna što je izvukla Aziju. Navukao sam se na pjesmu i bilo bi odlično da jedna navijačka pjesma bude na FSC-u s temom World Cup. S obzirom da je bila Europa u pitanju, imao sam opciju slati Elisabet koju obožavam još otkad sam nabasao na nju. Prvotno sam ju mislio čuvati za neku skandinavsku temu no odustao sam. Druga opcija su bile dvije države koje nisu dugooo bile na FSC-u no čuvam ih za kasnije. Očekivao sam slabiji plasman, ali ovako loš nisam očekivao. Uostalom, bodovi dovoljno govore. Kada su krenule prijave, u prvih nekoliko prijava svi su uboli Europu na što sam se odmah zamislio da nije kojim slučajem popis izašao van, ali znam da Ivana to nikada ne bi učinila. I onda se dogodio preokret, nakon 5-6 Europa, do samoga kraja ona se uopće nije odabrala i ispada da oni koji su zadnji tražili brojeve su najbolje i prošli. U svakom slučaju s Ivanom sam bio u kontaktu oko svega i ove optužbe su u potpunosti neosnovane.

I za kraj, iako je bilo jakooo napeto hoću li se uopće kao organizator kvalificirati dalje, nekako sam se dotaljigao na to zadnje mjesto za finale koje mi je omogućio Destry sa svojim zadnjim glasovima u polufinalu. Da sam ispao, nakon 20+ organizacija FSC-a ovo bi mi bilo prvo ispadanje kao organizator.

I još jedan lijep rekord za moje sudjelovanje na FSC-u, ove godine su mi sve pjesme bile u finalu. Dakle nemam niti jedno ispadanje. Rezultati u finalu su ipak druga priča. Više sreće sljedeće godine.
 
Last edited:
Čestitke dodo, stvarno zaslužena pobeda 👏 Čestitke i Tetsujinu na odličnoj organizaciji 👏 Sutra ću se zahvaliti na poenima... Iskreno očekivao sam malo bolji plasman, ali šta je tu je... Kada najmanje očekujem najbolje prođem (npr. Sanah, Gaho..) a kada očekujem top plasman, ja ga ispušim (Saveus, Grant...)
 
Strašno nisko za Tunis... :(

Moji glasovi u 2. polufinalu su sledeći:

1 poen - Ekvador
2 poena - Liban
3 poena - Švedska
4 poena - Island
5 poena - Tajvan
6 poena - Belgija
7 poena - Nigerija
8 poena - Italija
10 poena - Jamajka
12 poena - Benin

Moji glasovi finalu su sledeći:

1 poen - Švedska
2 poena - UK
3 poena - Tajvan
4 poena - Nigerija
5 poena - Farska ostrva
6 poena - Belgija
7 poena - Gibraltar
8 poena - Jamajka
10 poena - Angola
12 poena - Tunis
 
Napravih video sa pesmama koje sam slao ove godine, okačih na youtube pa rekoh ajde i na forum... Ove godine sam što se tiče mene "pokidao" kao nikada do sada :ROFLMAO:

 
Back
Top