236. FSC - Nacionalni izbori

12 JELENA KARLEUŠA - KRIMI RAD
10 BORIS REŽAK - POKORA
8 HRDZA - STEFAN
7 DŽEJ RAMADANOVSKI - NEDELJA
6 RAYDEN - NO TENGAS MEIDO
5 DOTTER - CREATURES OF THE SUN
4 SAAM - COMME CI COMME CA
3 MASSIMO x NENO BELAN - ZAR VIŠE NEMA NAS
2 RYK - WONDER WHY
1 IRAMA - PAMPAMPAMPAMPAM

Cestitke Pokahontas , od mene 3 u pf , u f prvi ispod crte kao što sam već rekao :D Napisao sam na slušanju da ovo pobeđuje :D
 
Kraj je malo uprskao izdanje, ali svakako cestitke pobedniku i organizatoru.. (y)
Pobedniku od mene 3p
Jos jednom hvala svima na glasovima, stvarno sam odusevljen!!
Vidimo se na narednom 237. izdanju.
 
Čestitke pobjedniku.
Šteta za Tintea. Moj dvostruka 12-ica. 2x sam ju pokušavao prijaviti i nije pasalo temama i onda zaboravim za ovu. Bravo! 🙌
NSTS je prije koji FSC rekao da mu slabo dajem bodove, pa evo prekinulo se i to. Dvije 10tke su bile na ovom FSC-u. 👏
 
A je li ti je mozda Dzej na 12. mestu ? @Filhy
Ne smem sada ni mnogo da pričam kad mi je NSTS onako pohvalio pesmu i dao 12, nije fer prema njemu, ali nažalost nije. :D
11. su mi bili Grašo i Dedić, a 12. Leova Maja.

Bravo Pokahontas!!! :ua: 🏆👌
Odlična pobednička pesma! Kod mene je na trećem mestu što se tiče ovog izdanja. 👏
 
Hvala svima😘

Kao što rekoh, raspisaću se kasnije kad se vratim doma

voleo bih da @zeleni ponovo organizuje iskreno hhahaha, ali može i neko drugi ako želi. Imam predlog za temu, ali me iskreno malo mrzi da organizujem sve.
 
Hvala na glasovima za Dotter, kao i bojkotašima na nulama, Dotter je zadovoljna jer je ostvarila svoj najbolji plasman na FSC-u, sledeći cilj je definitivno ESC, tamo će se kvalitet prepoznati i adekvatno ceniti. :cool:
 
Ja u TOP4 i moj TOP2 je TOP2 celog izdanja istim redom. Baš čudno izdanje.. :ROFLMAO:
Čestitke Pokahontas, 2x12 sa moje strane. Takođe čestitke zelenom na dobroj organizaciji.
 
Čestitke pobjedniku.
Šteta za Tintea. Moj dvostruka 12-ica. 2x sam ju pokušavao prijaviti i nije pasalo temama i onda zaboravim za ovu. Bravo! 🙌
NSTS je prije koji FSC rekao da mu slabo dajem bodove, pa evo prekinulo se i to. Dvije 10tke su bile na ovom FSC-u. 👏
U poslednja 2 izdanja si mi dao duplo vise bodova nego cele prosle godine.. Hvala (y)
 
Kako se otvara temu uopšte?

Raspisujem konkurs za organizatora FSC, plata minimalac i kesica kikirikija
 
Back
Top