236. FSC - Nacionalni izbori

Cestitam jos jednom debitantu pobedniku Pokahontasu(y). Ipak nastavljam niz 0p za pobednike (ona prosla 12p kao da nije bila). Uopste ne mislim da je losa pesma. U neku ruku mi se dopada.
Jos jedan TOP 5 (da ne kazem TOP 10) je izuzetan uspeh za mene. Pre nekoliko godina sam isao od NF-a do NF-a svih drzava i gledao ko je sve ucestvovao, kako je bilo, kakve su pesme i onda su mi Hrdza pali na pamet, jer mi se cini da su ucestvovali. Jesu, ali su kasnije bili DSQ.
Inace, ovo drugo mesto posvecujem zelenom, organizatoru (sto sam mu ukrao pesmu) i ujedno cestitam na zanimljivoj i dobroj organizaciji u svemiru.
 
Zelim posebno da se zahvalim Ivani na 10p. Drago mi je da sam doziveo i to 😍

Pohvale i zelenom na organizaciji.
 
Bravo Pokahontas! Dobar pobjednik, svakim slušanjem mi je postajala sve bolja pjesma! 🥳
Čestitke i Zelenom, sramite se, čestitke!

A sad da brojimo svaku ćeliju ponaosob!
 
Bravo za Pokahontasa, odlicna pesma je pobedila.
Cestitke zelenom na uspesno izguranoj organizaciji.
Hvala svima koji su glasali za Moly. Interesantno da mi je ova pesma na listi za slanje jos od mog prvog ucesca na FSC-u koje je bilo davne 2015. godine. Dakle, preko 7 godina mi je trebalo da je posaljem 😃
 
Hvala svima na glasovima za Raydena kako u polufinalu tako i u finalu, rezultatima kao što rekoh zadovoljna..
Printscreenovi:
prijave: dodo, Niko
glasovi-polufinale: Filhy, MarkoH
glasovi-finale: rintintin, Majsta94

Pošto je pobednik, koliko sam razumela prepustio organizaciju dalje, organizator 237. izdanja je Replay
 
Bio sam 8. u pf, a 7. u finalu, jezivo, da nije @Stefan28 bio u mom pf koji je dao 12, možda ne bi ni prošao, još jezivije

Brzinske zahvalnice:

10 - Pokahontas, Replay, Stefan28, Niko, Marko
8 - Destry94, rintintin
7 - Djole89
6 - MilanB
5 - Storm, NSTS, Petar, Ivana
4 - zeleni, River
3 - Micky, Stole
2 - dodo, MilosFB

Od Replaya očekujem dobru temu 👍
 
Hvala
@dodo , @Ivana , @sparkle i @Anhel na max poenima
@MarkoH na 10
@McSteamy , @FitnessDoctor90 , @Storm na 8

Specijalne zahvalnice za

@Stole i @cinque koji su mi prošli put dali 12 za simpatične mađare, a sada 10

@MilanB koji mi je prošli put dao 10, a sada 10 takođe

I konačno za @Filhy koji mi je sve 3 poslate pesme na FSCovima nahvalio (jedan od retkih koji je ispoštovao legendu srpskog DJinga SevdahBaby), koji je mađarima prošli put dao 7, a sada 8
 
Back
Top