238. FSC - Winners at War

Bravo Destry za organizaciju celog ovog FSC-a! Finalna priredba je bila baš dinamična i zabavna! 😍
I naravno, čestitke na pobedi, Miloše! 🏆 Lepo sam ti za rođendan to poželeo. 😃 Pobednička pesma je odlična.
Čestitke i Bebi i Tinteu na top 3 plasmanu i takođe odličnim pesmama!

BRAVO FILHY!!! 😍
Bravo za tebe. Nastavi i dalje da šalješ tako dobre rok pesme. 🤟 Pretposlednje mesto za Normandie je sramotno! :mad: Vidim da nije bilo mene, Nika i Pokahontasa, ti bi bio daleko i od finala!
Šteta i što većina nije bila za Brendona, pa ni on (zamalo doduše) nije uspeo da uđe u top 10.

Naravno da sam to bio ja, tvoj forumski bff 😍

Stvarno nam je očajan zadatak bio, najgoru grupu sam izvukao sto se mog ukusa tiče, hvala Bogu na Annalisi i ovoj divnoj pjesmi i hvala svima na bodovima, 6. mjesto ako dobro vidim, i to back to back, hvala ❤

A u našoj grupi je bio i A-ha kojeg sam razmatrao, ali reko uopće mi se ne šalje nešto prastaro trenutno, nesvjestan PJESMETINE naziva True North, hvala @sparkle na ovoj pjesmi, pravi je užitak slušat je, 12 ko kuća
Da, u prvoj grupi (1-50) su nekako bili oni najbolji koji su ispucani na početku i koji mahom stalno imaju dobre pesme, a u drugoj već oni koji su još tada druga klasa, a da godinama više nisu tako aktuelni. Slično sam i ja pomislio za a-ha, ali eto ispostavilo se da imaju i sada šta da ponude. Annalisa mi je bila nekako prva opcija sa novom pesmom "Belissima", a kada sam ispaljen sa njom sam se setio da sam Tarkana :tr: poslušao u jednom takmičenju poput ovog pre dosta godina sa hitičnom pesmom Öp koja mi se tada dopala. Nažalost, on ovde nije prihvaćen jer sem jedne pobede mu je ovo sada bilo četvrto ispadanje u polufinalu (hvala ipak Replay na 10 poena).
A Micky je ove godine baš počeo da ređa kod mene top poene redovno, kao Dodo na početku prošle sezone. :)
 
ZtufUil.jpg
DaFXcve.jpg
EnNtjGf.jpg
wHWtG5G.jpg
5QG2C5C.jpg
3zhsJwY.jpg
 
A Micky je ove godine baš počeo da ređa kod mene top poene redovno, kao Dodo na početku prošle sezone. :)

Hehe, hvala puno 🤗 drago mi je da ti se dopadaju moji predlozi, iako je ovo bila 3 prijava, posto su mi Anastacia i Brandon vec bili zauzeti. 🤭
Drago mi je takodje da sam ti uzvratio sa nekim poenima, istina je da nije 12, ali Tarkana svakako volim i generalno je mogao dobiti i vise poena, ali nekako je trebalo raspodeliti sve te poene u onakvoj konkurenciji.
 
#BrzoJeProšlo

Iskreno, prvo sam mislio da ću da napravim pauzu od FSC-a, ne zbog rezultata na posljednja dva izdanja, nego eto, imao sam gomilu obaveza pa reko' da ne učestvujem 'na silu', ali onda reko' ajde da se prijavim i ispoštujem Destryja, dobijem zadatak takav da konačno mogu da pošaljem Hurts, bend koji slušam evo 13 godina i nikako da ih pošaljem na FSC, tako da se taman poklopilo i eto vratili su me ne samo u finale, nego i u top 10. A i uspio sam da se uklopim sa svim ostalim tako da nije bilo frke ni ničega na silu, taman sam i preslušao finale kako treba prije puta. Hvala svima na glasovima, da ste živi i zdravi!

Miloše, čestitam na pobjedi, dobra pjesma, neka još španskih pobjeda, muzička industrija im je vrhunska.

Destry, svaka čast na onom putovanju kroz FSC-ove, na organizaciji i temi, bravo!
 
Svaka cast Destry na organizaciji, sve je bilo super i uzivancija je bilo pratiti ovaj FSC, cestitke pobedniku i TOP2 je odlican, a i TOP5 nije los. :D

Po mom misljenju izdanje je bilo jako, a rezultate prvog PF jos pokusavam da svarim.

Hvala svima na poenima za Evanescence (posebno NSTS za 12), pesma mi je bila u planu za slanje u nekoj malo daljoj buducnosti, ali prijavio sam je sad na brzinu jer sam morao da menjam Enya - May it be. Obicno proverim i naziv pesme u pretrazi, zbog mogucnosti da je ranije prijavljena obrada, ali ovog puta mi je to promaklo. Cini mi se da vecina koji su hvalili Going Under nisu bili u mom PF, po obicaju. Vise srece drugi put!
 
Zaboravio sam da dodam da mi je 7 pjesama za koje sam glasao ispalo u pf 😅
 
Cestitke, Milos-S! Nisam dala poene, ali ok mi je pesma.

Lepo je prosla moja pobednica Anastacia, donela srecu Bebiju.
Ja sam, kao sto se ispostavilo, odabrala savrsenu pesmu za poslednje mesto u pf-u. Hvala Evilu, Anhelu, tetsiju i zelenom na poenima 10, 7, 4 i 4 za The Script.
Destryju pohvale za organizaciju.
 
Uhhhh, ovako.
Cestitike Milos-S na pobedi. Meni jedna od najboljih pesama ovog izdanja i mislim da sam te adekvatno nagradio kao rodjendanski poklon (nagradio sa 10p). Bas mi je fino legla i posebno mi je drago sto je neki moj TOP poen pobedio.😊
Cestitke Destry94 na organizaciji. Kao i svima, bas mi se dopao istorijat i zao mi je sto nisi uspeo do kraja da ispises, a jos vise zao sto nisi uspeo da udjes u finale. Pravda za buduce organizatore nepobednike.

Sta da kazem za moj uspeh. Mozda ce da zvuci izlizano, ali mislim da sam ja najsretniji, zadovoljniji i na neki nacin mi je drago sto na kraju nisam pobedio, ali ja sam izvojevao nekoliko pobeda. Ovo moje 50. ucesce je na kraju ispalo najbolje.
Gde cu lepse od toga sto sam u TOP 3, prvo mesto moja 10-ka, a drugo moja 12-ica (inace sam hteo da saljem ovu pesmu od Anastacia koju bas volim); tu je i Marija Serifovic na 4. a i Allan x Jamie kao 5. da mi zaokruzi TOP 5 koji mi je do sada najbolji u istoriji FSC-a; tu je Anhelova dupla 12-ica 🥲; pobednik sam pf-a; a najveca pobeda je ta sto sam napokon prokomentarisao Roovu pesmu. 😇

Pesma koja mi je najvise napredovala je od Irine Rimes. Ona je u pf-u na pocetku bila na 15. da bi dogurala na 7. mesto. Inace ukupno bila na pocetku na 29. mestu da bi se usunjala blizu TOP 10 (negde 12. 13. mesto).

Drago mi je da sam i Stefana28 fino nagradio za rodjendan, ali plasman je los. Meni su cak u finalu uzivo bili sigurno u TOP 3.
Jos da se zahvalim na poenima:
12p zeleni, Anhel, sparkle
10p Majsta94, Choda
8p Destry94, FitnessDoctor90, Pokahontas
Kao i svim ostalima na poene. Od ostalih malobrojnih kojima pesma nije bila za poen, najvise sam se iznenadio od Stoleta. Nisam ocekivao da mu se nece svideti pesma.

Verovatno sam nesto zaboravio da napisem, ali sve u svemu, bas sam zadovoljan. 😇
 
Znači u samom fotofinišu ovog izdanja sam se zarazio sa Running Out of Roses i dao joj 12p jer sam znao da će mi biti sve jača i da ću se kajati ako joj dam manje. :D I sad nema gašenja. :D Moraću da počnem da slušam i suprotno pf nekoliko puta.
 
Back
Top