243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
U finalu si, šta te briga, tvoja pesma će se čuti minimun dva puta 😁
Vidim ja da će to TVORCHI biti, u finalu direkt, prognozira se bottom, kad ono 6. mesto ki kuća.. 😌
 
Jel će da se otvori organizator da plati zelenom putne troškove do zemlje? Prošli organizator mu je obezbedio prevoz + povoljan redosled nastupanja u finalu.
 
Jel će da se otvori organizator da plati zelenom putne troškove do zemlje? Prošli organizator mu je obezbedio prevoz + povoljan redosled nastupanja u finalu.

Mi smo tek u fazi normalizacije državnih odnosa, a troškove za put svako sebi plaća. Mi možemo samo da nahranimo gladne jer smo dobri ljudi, al nemamo mi sada para za bacanje na karte. Svakako može i padobranom da se dođe do Zemlje.
 
Svakako može i padobranom da se dođe do Zemlje.
peace out goodbye GIF by Red Bull
 
Novo podsećanje na nas. Dakle, Foster The People sa svojom one hit wonder pesmom osvaja i FSC sa 137 poena, što i priliči takvoj pesmi. Oni kao i da više ne postoje posle te pesme, ali ostaje zabeleženo da su nekada bili top. Slušajmo Pumped up kicks.

 
Sledi dalje podsećanje na Bebilend pobede broj 4, 63. FSC i neočekivana pobeda Florence + The Machine sa pesmom Shake it out osvaja 136 poena. Florence nije imala toliko zapažene rezultate na FSC-u, čak je ranijim predstavljanjem s pesmom Dog Days Are Over zauzela 13. mesto. Dva puta je u naše ime i ispala u polufinalu. Dakle, naše miljenice podsećamo se sada, ali i u finalu Slušajte FSC kada će spektakultano otvoriti finale.


 
Nakon što smo izdominirali prvi vek postojanja sa 4 pobede, poslednja peta dolazi u drugom veku postojanja FSC-a i to nam ostaje poslednja pobeda. Cher Strong Enough i više nego sigurni pobednik izdanja 154. FSC-a na kom je osvojila velikih 184 poena. Prethodno nas je sa pesmom Belive vrlo lepo rangirala na drugo mesto na 24 FSC-u, a kasnije 11. mesto na 222. Poslušajmo najkvalitetniju plastičnu operaciju na svetu!!!

 
Vidim ja da će to TVORCHI biti, u finalu direkt, prognozira se bottom, kad ono 6. mesto ki kuća.. 😌

Pesma ima veći potencijal da je gađate jajima nego za 6. mesto. Samo vas molimo da to budu prepeličja, treba nam za imunitet.
 
@sparkle ne budi gruba prema svojoj pesmi, ja sam samouvereniji. :giggle:

36/46 pristiglih zvanica u Bebilend, znači još fabulozna desetka da dostavi svoje kOmpozicije i mi smo u ekstazi ko nikad pre.
 
VAŽNO SAOPŠTENJE IZ BEBILENDA!

U razgovoru sa čelnicima FBU-a podneli smo zahtev za skraćivanjem roka za prijavljivanje s nedelje na subotu 10. 06. što su nam i odobrili. Objašnjenje su obaveze iz privatnog života koje su pomerene pa samim tim je moguće priredbu držati u subotu uveče.

Za sve vas biće postavljena anketa do kog vremena u subotu želite da traju prijave, prezentacija pesama ide odmah nakon završetka prijava.

Hvala Vam na razumevanju svima koji još uvek nisu poslali svoj predlog, nadam se da vam nismo uzrokovali stres ovim činom.
♥️
 
RTV Petarstan pomerio prenos polufinala FSC-a na drugi kanal i pored ogromnog interesovanja. Ovako nešto se dešava po prvi put u istoriji našeg učešća.

Zašto?

Plašimo se da narod ne vidi kako ispadamo u pf nakon 6 uzastopnih finala! 😭
 
VAŽNO SAOPŠTENJE IZ BEBILENDA!

U razgovoru sa čelnicima FBU-a podneli smo zahtev za skraćivanjem roka za prijavljivanje s nedelje na subotu 10. 06. što su nam i odobrili. Objašnjenje su obaveze iz privatnog života koje su pomerene pa samim tim je moguće priredbu držati u subotu uveče.

Za sve vas biće postavljena anketa do kog vremena u subotu želite da traju prijave, prezentacija pesama ide odmah nakon završetka prijava.

Hvala Vam na razumevanju svima koji još uvek nisu poslali svoj predlog, nadam se da vam nismo uzrokovali stres ovim činom.
♥️


Devet preostalih što nisu poslali pesmu da označim da budu u prilici da vide obaveštenje.

@etica @Filhy @Labi @Majsta94 @MarkoH @McSteamy @MilosFB @Novinar @Replay
 
Last edited:
Back
Top