243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Ko dobije džokera obavezno da šalje onog omanskog sultana ili šta je već bio 🙏
Onaj što je pevao na nobelovim nagradama i prošao u finale ne znam kako! xD Omar Suleiman xD
 
Izvukao zadatak, bolje da nisam...

milica-dabovic-survivor-srbija.gif
 
Zadovoljan zadatkom. Ovako bez gledanja imam nešto za poslednje mesto u PF. 😁 Ali mnogo bi mi bilo dva FSC-a zaredom.
 
Bebi, tema je vrhunska, ovoliko kreativnosti nismo imali od povratka foruma. 😍

Možda nekad budem i ja imao po prvi put temu inspirisanu sobom. :D

Ulazim u stan, stižu mi poruke SAD KAD DOBIJEŠ REGRESIJU, rekoh čim mi šalju to forumaši znači da sam opet napravio neko sranje na forumu, neki haos će biti... Kad ono, kategorija zadatka na FSC-u. 🤡 I stvarno da sam dobio to povlačenje bi palo, lepo ste rekli sve lol
 
Hvala svima od srca, bilo je i privatnih poruka pohvale baš mi nekako milo i nervozan sam u isto vreme! Ima malo lakših, malo zeznutih zadataka kako za koga se namesti, al deluje mi da će biti jedan rolerkouster! :D
 
Bebi, tema je vrhunska, ovoliko kreativnosti nismo imali od povratka foruma. 😍

Možda nekad budem i ja imao po prvi put temu inspirisanu sobom. :D

Ulazim u stan, stižu mi poruke SAD KAD DOBIJEŠ REGRESIJU, rekoh čim mi šalju to forumaši znači da sam opet napravio neko sranje na forumu, neki haos će biti... Kad ono, kategorija zadatka na FSC-u. 🤡 I stvarno da sam dobio to povlačenje bi palo, lepo ste rekli sve lol
Nema povlačenja nema predaje!
 
Nisam baš zadovoljan dobijenim zadatkom, ali pesmu imam, i to je baš nešto što često slušam u poslednje vreme, te se nadam da će proći. Tema je po mom mišljenju odlična, vrlo kreativna, biće jako raznovrsnih žanrova očigledno, ali da li će sve pesme imati isti tretman? Pitanje od milion dolara. No dobro, radujem se pesmama unapred.
 
25 podeljenih zadataka!!! Brzi ste!

Uskoro vam se otvaraju linije za prijavljivanje, nakon ponoći sve je u vašim rukama!
 
Ja koji nisam ni čitao kad počinju prijave i tek sad vidim da su za 4 minuta.... E sad krećem da dramim, sad upadam u dramu i haos
 
Back
Top