243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Pesma poslata, ceka se potvrda, ne znam sta da ocekujem. Ovo izdanje ce da bude puno iznenadjenja!
 
Pesma poslata(y)

mogao je da se pošalje zicer, ali je slanje alternativnih stvari jače od mene
 
Last edited:
Poslao nesto sa spiska. Nemam pojma sta da ocekujem, a i ne zanima me nesto preterano Kad ste mi Avivu onako popisali, sad sve moze .
 
Juuu šok koliko zanimljiva tema. Bebi odmah tražim zadatak, mašta je zagolicana 🫣
 
Molim samo za strpljenje jer smo prebukirani porukama više nego kad imamo lajkove na insta!
 
Hajp se nije osetio od mog izdanja, bukvalno su ljudi punili temu svakodnevno 🤣🤣🤣 ( naravno da sam ironičan)
suzana-mancic.gif
 
Zapao mi je jedini zadatak za koji sam se nadao da ću uspeti da izbegnem, ali sam improvizovao i nadam se najboljem. Malo mi je žao što neću da debitujem sa drugom pesmom, jer sam baš imao zacrtanu pesmu, ali sam zadovoljan izborom 🥳

Srećno svima 🌻 Nadam se da neću da NQ-ujem u prvom pokušaju 💀
 
Last edited:
Nisam se preterano usrecio zadatkom ali srecom imam jednu pesmu "u steku" pa sam iskoristio priliku da je posaljem.

Tema je, inace, fenomenalna :D
 
30 podeljenih zadataka i 13 prijava, vrlo ste vatreno krenuli! Drago mi je da je odziv obećavajući! :love:
Još malo sam online pa idem off, jbg bračne dužnosti! Al ranom zorom nastavljam da odgovaram na sve! :D
 
Back
Top