245. FSC - Can't Stop The Feeling!

Čitajući Mrmov post, skroz mi pala na pamet jedna od tema koju smo imali na sličnom takmičenju na VS forumu, ali ne bih baš da vam dajem ideje. :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Zasto ste dsq Petra, zas mu niste samo ponistili glasove? Greske se događaju, pogotovo kad ti njih 20 glasa pred sami kraj glasanja. I to isto uvažite. #prayforpetarstan!
 
Zasto ste dsq Petra, zas mu niste samo ponistili glasove? Greske se događaju, pogotovo kad ti njih 20 glasa pred sami kraj glasanja. I to isto uvažite. #prayforpetarstan!
Zbog gledanosti! :D
 
Kakva šteta da je Pero diskvalificiran, taman prijavio pjesmu da mi da 12. :LOL:
Ali oprostit ću ti, baš mi se popravio plasman za Nayer. 👏
Bravo za odluku, Stefan je super odradio organizaciju i nije potrebno da ga se dsq. Dovoljna je opomena.
 
Prije ovakih odluka kontaktirati vanzemaljske odvjetnike. Hvala.
 
Brani me zeleni koji se DSQ na mom izdanju zbog neglasanja u finalu. Prejakoooo!
 
Prije ovakih odluka kontaktirati vanzemaljske odvjetnike. Hvala.
boki-13-slika.jpg
 
Ja sam se namjerno dsq da kraj Alesandre pise dsq, a ne da je ostala u pf-u. To je razlika!
 
Nisam, ispravno sam postupio. Spasio sam forumase svog pfa velike sramote. Bolje da pise DSQ, nego 244.pf1.
 
Pa šta piše? :D

Ako sam dobro shvatila (mada kontam da i troluje malo) on nije glasao kako ne bi pisao plasman u polufinalu, a za pesme koje su ispale, on svakako stoji takav kakav je, glasali vi u finalu ili ne.
 
Od kad je to tako? Kad je netko dsq uvijek je pisalo dsq ili se varam?
 
Pa za diskvalifikovane finaliste je tako kako ti misliš, a plasmani pesama koje su ispale u polufinalu se ne brišu (nikada i nisu) ukoliko ne glasate u finalu, a ispali ste u polufinalu.

Nova, modifikovana LU, umalo da zaboravim sad 2 poena Stefanu da upišem, opet bih morala da popravljam..:rolleyes:

Untitled.jpg
 
Last edited:
Obratite paznju na hipotalamusa. Svaka druga pjesma pise dsq, a ispala je u pf. Zbog ovog svega trazim direktan plasman u finale!!
 
Ja sam sad pao na 40. mesto na tabeli, da zaokružimo.... 😭

331686_2138269-boki-13-kanal-5-ff_f.jpg
 
Back
Top