245. FSC - Can't Stop The Feeling!

Eto, neko mora i tamo da bude...Šta da se radi..
 
Hvala i zelenom i Leu na #PrayForPetarstan, podrška uvek stiže od ljudi od kojih to ne očekujem, ali stvarno je okej sve, slažem se sa ovom odlukom iako smatram da nisam kriv jer nisam namerno ostavio pesmu bez poena.
 
Pa za diskvalifikovane finaliste je tako kako ti misliš, a plasmani pesama koje su ispale u polufinalu se ne brišu (nikada i nisu) ukoliko ne glasate u finalu, a ispali ste u polufinalu.

Nova, modifikovana LU, umalo da zaboravim sad 2 poena Stefanu da upišem, opet bih morala da popravljam..:rolleyes:

Untitled.jpg
Gorim od top10 na LU!!!
Znači jedna pobeda, i svi ispred mene da poispadaju u pf, deli me da budem iza Lea xD
Nastaviće Bebi da priziva kristalima izgleda da se isplati svaki poen.
 
Gorim od top10 na LU!!!
Znači jedna pobeda, i svi ispred mene da poispadaju u pf, deli me da budem iza Lea xD
Nastaviće Bebi da priziva kristalima izgleda da se isplati svaki poen.
Bebi Vesna naša, naš vesnik proleća... :love:

auuu mnogo se*em, ugasite me... 😌
 
Gorim od top10 na LU!!!
Znači jedna pobeda, i svi ispred mene da poispadaju u pf, deli me da budem iza Lea xD
Nastaviće Bebi da priziva kristalima izgleda da se isplati svaki poen.
E sad, da bi se iskupio za ovaj FSC, prizovi kristalima i za mene, ja te svakako ne ugrožavam na LU, znači dupla korist! 😇😂
 
E sad, da bi se iskupio za ovaj FSC, prizovi kristalima i za mene, ja te svakako ne ugrožavam na LU, znači dupla korist! 😇😂
Volim da se iskupljujem, ima i hrišćanina u meni. 😇
 
Predlazem da ona izjava "bicu cvece" krene da vazi od Upravo sad. 😉
Kako vi mozete da me zamonasite? Valjda je osnov u dobroj volji iskusenika/ce. 😊
 
Bravo za odluku FBUa, a za tvrdoglavost jarca (horoskopskog, pre nego sto se neko napali da vredjam) me nista ne cudi.

Mozda nam FSC nije najvaznija stvar u zivotu, ali nakon toliko provedenih godina, je dovoljno vazan da zelimo da sve tece korektno.
 
Jao, sad kad bi svi vadili sve narodnjake koje smo ikad slali i žalili se eto ovo prošlo sad, a moje onomad nije. Ste realni sa tim kmečanjem? Znate koliko je to pogrešna izjava na par nivoa? Milan je pomenuo već jedan, meni je previše rano pre kafe da uđem u diskusiju koju već treba da zaključamo.

Jel treba onda i ja da viknem; Niste glasali za Južnu prugu Mira Škorić zaslužuje top 5!!!
Sam sebi bih u tome rekao saberi se, osvrni se oko sebe na dati trenutak.
Prvenstveno mislim na pesme koje su drugi slali, ne na moje.
 
Joj ne mogu sad da se vraćam na prastaru temu, ajmo drugi put kad opet dođe do sličnog skandala xD
 
Pa i nema šta da se vraćaš kad je i u citarnom postu jasno dat odgovor. Ko neće da ga vidi, ne možeš ga naterati.

Ali stvarno zvuči prastaro, a bilo juče. :LOL:
 
Back
Top