247. FSC - Eurovision Language Diversity

Da li je to Inspektorka Lili sa nama u prostoriji? 😌

848423_printscreen-youtube-zadruga-lili_ls.jpg
 
Boxy, ne treba posebno ni da ti pišem da je prezentacija rezultata bila vrhunska! 👏👏👏

Malo mi se zgadio FSC inače, ali prošao sam nekako u finale. 😂 Mislim da takmičenje malo gubi na kredibilitetu jer neke kvazi pesme nerealno prolaze u finale (naročito to mislim za prvo polufinale ovaj put), a tamo nema sjajnih pesama poput Finske, Nemačke, Estonije, te Albanije i Norveške. Bilo je i još nekih, po meni, nezasluženih ispadaka, ali ovih pet se baš visoko kotiralo kod mene.
Bravo za odabire: @Replay @Boxy @Mala @etica @Leo Cezar !
Neverovatno je da @Leo Cezar kažeš da ne voliš svoju pesmu, a meni je top! Ne znam kako Leo ispada uvek kada pošalje nešto najbolje! Isto je bilo i sa Hands Like Houses koji su mi u top 5 prošlogodišnje FSC sezone. :(
@Mala takođe kida sa odabirima pesama (niti boljih pesama, nit' lošijih plasmana). Ova estonska pesma mi nije obećavala na početku u rep delovima, a tek se u refrenu sve sjajno uklopilo i bio sam ubeđen da je jako hitična i da mora u finale, a ona poslednja, wtf! :(

Ne znam da li će Pokahontas objaviti rezultate predviđanja prolazaka, ali ja nisam blistao.
Mislim da je bilo 6/10 pogođenih u prvom polufinalu i 8/11 u drugom.

Andora i San Marino u finalu. 🙏

Oboje zasluženo! 🙏 Za :sm: sam očekivao, ali ne i za :ad:.
 
Mislim da takmičenje malo gubi na kredibilitetu jer neke kvazi pesme nerealno prolaze u finale (naročito to mislim za prvo polufinale ovaj put), a tamo nema sjajnih pesama poput Finske, Nemačke, Estonije, te Albanije i Norveške. Bilo je i još nekih, po meni, nezasluženih ispadaka, ali ovih pet se baš visoko kotiralo kod mene.
Bravo za odabire: @Replay @Boxy @Mala @etica @Leo Cezar !

@Mala takođe kida sa odabirima pesama (niti boljih pesama, nit' lošijih plasmana). Ova estonska pesma mi nije obećavala na početku u rep delovima, a tek se u refrenu sve sjajno uklopilo i bio sam ubeđen da je jako hitična i da mora u finale, a ona poslednja, wtf! :(

Hvala, Filhy, na lepim recima, uvek su dobrodosle. ❤
Tako je to u zivotu, naucila sam da kvalitet ne mora da znaci i uspeh, tako da se ne obazirem previse na ovakve nerealne situacije.
Uvek stojim iza svojih postupaka, tako da je moj izbor = moj ukus za muziku i to se nece menjati.
Hvala svima na podrsci i zelji da udjem u finale, to mi je u rangu kao da sam stvarno i ostvarila finale. ❤😘
 
@Filhy nisam rekao da ne volim nego da je nedovoljno dobra za moje kriterijume i da joj ni ja ne bih dao više od 6 poena :D Ali ništa bolje nisam našao.
 
Mislim da takmičenje malo gubi na kredibilitetu jer neke kvazi pesme nerealno prolaze u finale (naročito to mislim za prvo polufinale ovaj put)
Fijy, koje su to kvazi pjesme po tebi prošle u finale?
 
Verovatno misli na Bugarku. Tea je pokrenula kulturni reset foruma i to je tako. :cool:

Ranije za takve pesme je uspeh bio sve više od bottom 5 u polufinalu.
 
Imena forumasa da vam je lakše za pohađanje 😁

Bebi
Tinte
Marko
Dodo
Stefix
Vax'ildan
Anhel
Stefan28
Pokahontas
Leo Cezar
Petar
Endrega
Boxy
Djole89
Majsta94
Tetsujin
Kakashi
Ro97
MilanB
Nije sve tako sivo
Niko
Mrm
Evil Smile
Stole
Nego, kad ćemo saznati ko se krije iza kojeg HOD?
 
@MilanB

Uskoro, kad se završii sastanak šefova delegacija u kongresnoj sali koja se nalazi u podrumu Aquarius Theatre-a.
 
Opaaa finale!!! Očekivao jesam, al šta znaš nikad se ne zna. Žao mi je nekih pesama, a najviše mi žao Lea, eto. :(

Moji glasovi su poslati listom još ranije, valjda je Boxy memorisao. 😁 fenomenalna prezentacija baš je bilo napeto gledati! Bravo Boxy!
 
Back
Top