247. FSC - Eurovision Language Diversity

3. Ljiljana Stevanović Lili, učesnica rijalitija "Zadruga 4" bivša inspektorka MUP-a. Počela je sa botoksom, sa 35 godina. U estetsku hirurgiju uložila je 20 000 evra. Mrmosavlje @Mrm
Sada je sve jasno 🙄
Bolje sto je pocela sa 35, nego da se u 50 odjednom zategla. Mada gospodža je malo prećerala, reklo bi se 🤣🤭

A nemamo svi svog HOD-a, ja mislio vi to delili redom svima 😅
 
Zgroženi ste Gospođa Radom, iz Male Plane, opština Prokuplje? 😮 Pa šta je s' Vas?
 
U znak zahvalnosti, dragom Boxyju darujem jednu divnu umetničku sliku, moj portret za koji je zaslužna koleginica HOD a ujedno i poznata švajcarska slikarka Van Gogha Sekulich, sa željom da značajno oplemeni prostor Boxy Entertainmenta. Samo Dolce Vita 🫶

720.jpg

Van Gogha je poručila da će odseći ne jedno, već oba svoja uha, ukoliko moderatori budu lobanjali post.
 
Glasala za pesme u finalu 247.FSC.
Zadovoljna podeljenim glasovima, 1.mesto i dalje ostaje ista pesma, moj izbor iz 1.polufinala, odusevljena sam njome.
Srecno finalistima i cestitke organizatoru Boxy-ju koji se svojski potrudio da sve izgleda fantasticno i na nivou. Bravo! 👏👏
 
Za Filhy-ja sam planirao ovu damu; trebalo je da ide još jedan hod po tepihu, ali nisam stigao.

Tatjana-Olujic-1.bmp


OS02MDE5LmpwZWc.jpeg


Tatjana Olujić - bila je nešto aktivna i u politici čini mi se.

Jao kad dođe Ivana, teško meni... :eek::eek::eek:

mIidteO.gif


Odjavljujem se do uveče.
 
Koliko puta si okačio taj gif, a kao mene nisi imao ni na pameti u podeli. :LOL:

Inače, meni ova slika što je dodo okačio liči na tursku glumicu iz serije koju trenutno pratim. :ROFLMAO:
 
Last edited:
@Ivana znaš dobro koga bi pojedini ovde hteli za tvog HOD-a, ali ja mislim da bi to bilo malo neprikladno... ;)

By the way, organizator i Ivana, nakon što su videli svoje zadatke, koje im je Niko odabrao:

giphy.gif
 
Last edited:
Ko želi može da pošalje Boksiju nastup svoje pesme koji ćemo gledati na zajedničkom slušanju.
 
Fijy, koje su to kvazi pjesme po tebi prošle u finale?
Neke! 😂
Neka su one mirne u finalu, ne želim da im dam na publicitetu. Samo mi deluje da se u poslednje vreme (u ovako opuštenijoj atmosferi) nekada malo troluje sa glasovima. Možda grešim, ali takav sam utisak stekao. :)

Možda misli i na Kipar i Grčku? :D
Ne znam zašto, ali za Grčku sam bio ubeđen da je Poky.

16. Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, makedonski je preduzetnik, politički aktivista i televizijska ličnost. Prvobitno poznat po svom androgenom izgledu
Znači, to je trebalo da bude Androga. :D

20. Marija Maja Nikolić srpska je pop pevačica. Svoju karijeru je izgradila na festivalima, na kojima je osvojila 26 nagrada. Leo je mislio da je najprikladnije da ona bude HOD Kakashija. @Kakashi
Kakav šok! Pojma nisam imao da je Maji Nikolić pravo ime Marija. Mogao sam da se zakunem ili opkladim u ne znam šta da nije tako! o_O

Za svog planiranog HoD prvi put čujem(o) i drago mi je da ste nam ga predstavili. :D
 
Back
Top