247. FSC - Eurovision Language Diversity

@MilanB Tea, istrebljivačica zmija bojkotara. :giggle:

2819-F010-DB81-4-AEC-B3-A6-259-FA73-CDD4-F.gif
 
@Ivana znaš dobro koga bi pojedini ovde hteli za tvog HOD-a, ali ja mislim da bi to bilo malo neprikladno... ;)

By the way, organizator i Ivana, nakon što su videli svoje zadatke, koje im je Niko odabrao:

giphy.gif

Pa i jeste mi to bila šefica delegacije na Srboviziji, tako da ne bi bilo potpuno neprikladno. :LOL: Mada mi ovo još bolji izbor.

Zadatak jeste bio odličan, možda sam imala par država koje bih još radije, gif paše što se mene tiče. :LOL: Mada bi se lagano snašla i sa Nemačkom, sad za rezultat svakako ne bih takođe garantovala. Možda bih čak i više volela da je bio obrnuti raspored jer sam diskusijom koja se bila razvila oko big5 zemalja sama sebi stvorila i neki dodatni pritisak iako sam samim izborom izvođača potpuno zadovoljna i ne bih ga menjala da sad opet treba da prijavim pesmu, jedino bih išla sa nekom koja je manje bejzik i više ističe njegovu neobičnu boju glasa. A što se tiče hip hop/repa, našla sam bila jednu pesmu koja mi se nije uklopila sa državom, ali mi posle nijedna nije ostavila jednako dobar utisak, te sam odlučila da ne šaljem ipak.

@Niko jbg, šta da se radi. Biće bolje drugi put. Moje uobičajeno, dobijem dobar zadatak, ali krajnji rezultat izostane. :D
 
Italija uvek zasluzuje finale. Jednostavno je tako. Za mene. ❤
 
A Skandinavija i centralna Evropa apsolutna flopčina, kao što sam i predvideo. ✨
 
Putujem ovaj vikend, pa sam mislio dali da glasam veceras, ali finale je bas jako i ne mogu nikako sastaviti konacne glasove. Pratio sam si draft preliminarnih glasova, pa cu ostaviti da mozda poslusam jos 1-2 puta pre spavanja sutra i da glasam. 15 pesama za bodove imam. Zadovoljan sam sa 90% rezultata pfa.
 
Kao zagrevanje za večerašnje slušanje - da vidimo šta nam je to Stole spremio od live nastupa (samo je dvoje forumaša poslalo linkove za live izvedbe svojih izvođača), mi predstavljamo rekapitulaciju finala:

l70uZHL.gif


 
Last edited:
Back
Top