254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .
Je l' može ovo izdanje da ima zvanično dva pobednika? Nije fer uzeti liku pobedu nakon što se radovao. A i nije ovo NASA, pa da ne možemo praviti izuzetke u procedurama lol
Realno, pogotovo što imaju isti broj poena osvojen (samo razlika u broju glasača) 👌🏻🎶
 
Pre nego što neko napiše pA oNdA ćE sLeDeĆi pUt u OvAkVoJ sItUaCijI tRaŽiTi pObEdU da kažem da neće, jer će se takav izuzetak napraviti samo sada.
 
U tom slučaju Mrm više neće učestvovati a nas će pratiti 10 godina nesreće
Naravno da neću, viskija obožavam, ali ne želim takve stvari bez razloga da se dešavaju, to otvara pandorinu kutiju za razne druge upitne stvari...
 
Dešava se i najboljima opušteno libi. (y) Eto, desilo se i prošli FSC kada sam ja primetio grešku u svojim sitnijim bodovima, samo što je sad bitnije uticalo na krajnjeg pobednika.
 
A nije realno, postoje pravila kod bodovanja pesama sa istim brojem glasača. Jeste nepažnja izazvala ponovo ovo, ali tako je, kako je.
 
Bukvalno je u pitanju fan takmičenje, nije ovo evrovizija. Neće propasti FSC ako budemo jednom imali 2 pobednika. It's not that deep. Podržavam ideju.

Čestitke i Whiskiju i Stoletu što se mene tiče.

Posebne čestitke Liberti na svemu! Libi nemoj uopšte da te ovo demotiviše, nije strašno, greške se dešavaju. ❤️
 
U tom slučaju Mrm više neće učestvovati a nas će pratiti 10 godina nesreće
giphy.gif
 
Presmešno. 😂 Više se prate pravila ovde nego u EBU.
 
Bukvalno je u pitanju fan takmičenje, nije ovo evrovizija. Neće propasti FSC ako budemo jednom imali 2 pobednika. It's not that deep. Podržavam ideju.

Čestitke i Whiskiju i Stoletu što se mene tiče.

Posebne čestitke Liberti na svemu! Libi nemoj uopšte da te ovo demotiviše, nije strašno, greške se dešavaju. ❤️

Fan takmičenje koje ima svoj pravilnik. Rekla sam svoje, što se mene tiče, upisaću ovako kako je, vi nezvaničnu statistiku vodite kako vam odgovara. I nije prvi put da greška utiče na promenu pobednika, tako da ne znam gde je problem.
 
Bukvalno.. Na Evroviziji isto toliko ima vrdanja i mućki, ali se zato i dalje prati.. 😆
 
Tako je, uvek ću biti protiv kada vidim da si ti za i obratno! :love:
Nisi jedini ko to radi na forumu, pa možeš slobodno da se priključiš toj ekipici, nego što je najgore ni oni te neće. 🤭
 
Zaista ne verujem sta citam trenutno... Medjutim, postupio bih apsolutno isto kao Milan jer jednostavno nije fer da odu bodovi negde gde ne treba. Jeste da pobeda ima veliku tezinu, ali shvatam ovo kao igru na kraju dana.
Samo mislim da je moderacija trebalo sa organizatorom da prodje glasove jos jednom ili da se uporede dodatno glasanja za dve Milice pa da se tek onda podvuce linija, ipak je mentalni i fizicki napor ispratiti sve glasove tokom izdanja. Tako je i prosli put dva puta menjana tabela ako se ne varam.
 
Back
Top