255. FSC - Hogwarts

Cestitke @Stole na jos jednoj fanstasticnoj oragnizaciji sve je bilo odlicno, jako mastovito i jedinstveno! Drago mi je da sam bio deo takmicenja. Takodje zahvalan svima na poenima, sllusamo se u nekom izdanju posle PZE, ESC euforija ❤️
 
Vidimo se uskoro!

Sequence+01.gif
 
Dobro je sto je pobednik, whisky, prihvatio organizaciju, jer jos nije odluceno kako sa organizatorom nepobednikom. 😒
Svakako sam uvek za to da pobednik prihvati organizaciju i da pokupi svoju nagradu popunjavanja eksel tabelice. 😊
 
Meni je bas drago sto je konacno tehno ukinuo dominaciju pobjednickih pop kamilica. Jos jednom viksi hvala ti sto si nam otrkio ovu ariju, evo vec tjedan dana mi je na ripitu a i cijeli klinkcki bolnicki centar ju zna i veselo igramo na hodniku uz nju
 
Čestitke pobedniku, dobra pesma, mojih 3 poena! 🤗
Čestitke i organizatoru, super tema super organizacija i super zabava! 👏🏻
Hvala svima koji su glasali za Adele, a i ovim nuletinama. Pamti pa vrati! 🐍
 
Hvala za J.R. Augsuta ,ja sam njega slučajno otkrio :
12- Arsenic,Filhy
8-Vaxilidran
6-Margy
3-Dežurni posmatrač
1- Pohahontas
Drago mi je da svako moje ispadanje u FSC nađe par onih s top poenima da im donesem neko nove otrkiće ako to jeste.
Bar sam većini ovih i uzvratio na poenima.Čestitam pobjedniku i čestitam organizatoru uz sve silne drame u temi s kojima se susreo.
 
Cestitke whisky, predobra pesma i drago mi je sto je se forum konacno otvorio za nesto drugacije, iako je bilo za dlaku. Sada postoji nada da ce u buducnosti pobediti razliciti zanrovi i tipovi pesama, pa cak i turbo folk. Hvala svima na glasovima za Baju, po meni ovo je jedna od najboljih domacih pesama. Bojkot je donekle bio i ocekivan, ali mi nisu prijali blago receno degute komentari tipa sigurno je organizator poslao tu pesmu, cim je u finalu. Time se indirektno prozivaju svi koji su glasali za pesmu i kojima se pesma svidja. Ali to nije nista novo, tako da ono... idemo dalje...

Za kraj pohvala Stoletu za organizaciju, prelepa grafika i jako zabavno i kreativno predstavljanje ucesnika i rezultata PF i F - sve je bilo savrseno kao i uvek.
 
Pohvale Stoletu na fenomenalnoj organizaciji, čestitke whiskyju na pobedi, pesma mi se nije dopala, ali iskreno drago mi je zbog situacije koja se dogodila na 254. FSC-u da ipak nisi dugo čekao na pobedu. :) Zahvaljujem svima na glasovima za Model, pesmu mnogo volim i iskreno nije mi bilo baš svejedno videti mahom loše ocene, nakon kojih iskreno nisam ni očekivala prolaz iako je na kraju malo falilo. Hvala Leu i Tinteu na 10, Filhyju na 8, dracarysu na 7, Endregi na 4, Margy na 3, kao i Arsenicu, Shumu i Marku na tri puta po 1 poen. Rezultati, OK manje više, iako se ne sećam da mi se ikada desilo da u TOP7 završi samo jedna pesma koja je dobila poene od mene. Dupla 12 Flynn je mogao koje mesto više, takođe šteta za slab plasman španskog dua (10 u pf, u finalu malo manje zbog jače konkurencije) kao i Ryana Macka. Margy i Micky, odlični izbori.

Printscreenovi: prijave: Regulus, MarkoH, glasovi-polufinale: Replay, Stefix, glasovi-finale: Tetsujin, Nije sve tako sivo.

Sa malim zakašnjenjem da postavim nagradicu za whiskyja, a ubrzo stavljam i spisak zadataka kao i prijavu i glasove organizatora.
EwkNyR8.png

EDIT:

Evo i spiska, prijave i glasova organizatora:







 
Last edited:
Za kraj da se zahvalim svima na glasovima za Robina. Tu pesmu sam otkrio u toku prijava za Petrov baltički FSC i bilo mi je žao što sam tada požurio sa prijavom jer bih ga poslao. Ali nema veze, svakako je dočekao svoj trenutak.

Evo i printskrinova:

printskrinovi.png
 
Back
Top