255. FSC - Hogwarts

Ima valjda, rekoše da će uvek kada nema da se raspiše konkurs pre finalne priredbe 🫡
 
Pobednik trenutno:

tenor.gif
 
Prijava nema, ali volela bih da on prihvati organizaciju ukoliko želi, naravno.
@MilanB ?

Pobednička pesma je prava kidalica i izuzetno mi je drago da je sada uspeo Whisky!!! 👏 🏆 :alien: :love: 🙏

Stole, šta reći, sve je naravno bilo fenomenalno, od same ideje do svih realizacija, kao i uvek! Hvala što postojiš ovde. ☺️

Zahvaljujem se na bodovanju:
10: Zeleni :love: Milos-S :love: Stefan :love:
7: Arsenic i Destry
6: Anhel
5: Whisky, Đole i Tinte
4: Vax i Ro!
3: Posmatrač, Petar, Milan, Poky, Tetsy i Marko
2: Bebi i Margy
1: Regulus

Najveći hit (možda i presedan) mi je što su sve top 4 pesme kod Roa ujedno i moji top 5 bodovi, a i 12-ica nam je pritom ista! 😂
 
Ljudi hvala vam svima na glasovima, ni sam nisam svestan sta sam napravio za poslednja dva izdanja!

Necu da duzim puno, prihvatam sledecu organizaciju, spremam upravo temu i jedva cekam da vas vidim u Republic of Whisky ❤️
 
Cestitke whisky od srca! 😀
Slušala sam pesmu, veoma je zanimljiva!

Bravo Stole za organizaciju! Tabele su fantastične, nisam mogla da odvojim pogled od njih! 😀

@Milos-S čestitke na uspehu naše zajedničke pesme! Ovo je zaista naš uspeh. Veoma sam srećna! ❤️

Jedva čekam sledeće izdanje da učestvujem sa svima vama!
Veoma sam uzbuđena! :D
 
Bravo viksi, zasluzeni trijumf! Argy osvojio televoting sa 17 milijuna glasova, dok je drugoplasirani imao tek oko 2 milijuna.

Hvala svima na glasovima za Mrcelu, nekako kod stojadina uvijek zavrim osmi. Lp
 
FSC se vraca u normalu, ceo top3 od mene ukupno 0p, doduse Italijanka je bila blizu i dobila nesto u pf.
Stole je bio fenomenalan organizator!
Hvala malobrojnim koji su glasali za Rodju (Majsta, etica, choda)
 
Back
Top