255. FSC - Hogwarts

Guera je opasna vozilica!
Od mene nažalost 0p (u finalu) za pobednika, iako sam imao dobru volju da dam poene ali nije se moglo. Čestitke @whisky vidiš da se karmička pravda ipak ispravlja, prošlog puta si izgubio od Stoleta a sada si pobedio na njegovom izdanju. Pohvale za organizatora, grafika, trud, atmosfera bez sumnje, sve je odlično bilo. Drago mi je da Stole nije pokleknuo lošim magijama, već situaciju okrenuo u svoju korist i izgurao do kraja. Kreativnosti ne manjka, pa se nadam da ovo nije poslednji FSC u Stoletovoj organizaciji.

Cr: Karolina W, Dana, Stoletova pesma, Matija.. 🥹 Namučili ste me da glasam u finalu. Stoletova pesma mi je na repeatu danima + Fali grmilica DJ - JAYLANN!
 
Cestitke na pobedi whisky, jako mi je drago! Em je pesma odlicna, em mi je uvek drago kad nesto "sveze" napravi ovakav rezultat. Btavo.

Drago mi je i za Stana takodje, to je bila moja 12-ica.

Bravo Stole jos jednom za fantasticnu organizaciju. Sve je bilo na top nivou i ovo je apsolutno izdanje koje ce se pamtiti dugo, dugo.

I za sam kraj, da se zahvalim svima koji su podrzavali i navijali za Skynd. Rezultat je puno bolji nego sto sam licno ocekivao i sama cinjenica da je tolikom broju ljudi ova pesma bila otkrovenje je za mene kao pobeda. Hvala puno jos jednom

Ovaj uspeh posvecujem Veroniki . Ovo je bila nasa zajednicka pesma ali prvenstveno je Skynd ovde zavrsio zahvaljujuci njoj. I ovaj rezultat je napravio savrsenu uvertiru za njen debi.

@Veronika Наслаждайся этим антологическим успехом, любимая. Это было для тебя ♥️

Vidimo se na sledecem izdanju.
 
Whiskyyyy!!

Milena je poručila Chivas Royal Salute u čast whisky-jeve pobede!

Chivas-Royal-Salute-najskuplji-viski-na-svetu.jpg


Napunila je torbe istim i sprema se polako za Whiskyland! :cool::love:

xGEk9kpTURBXy8xYmJlMWQ5YmM5MmJkZDBhZTg0YzAxMDFmOTZlYTA2Mi5wbmeRkwLNBLAA3gABoTAB
 
Vauuuu, fenomenalan pobednik 😍 Mojih 10 poena a moglo je biti i 12 jer sam se nećkao i dvoumio. Bravo @whisky, svaka čast pre svega na hrabrosti i veri u pesmu i drago mi je što je konačno neka eksperimentalna pesma pobedila 🥳
 
Čestitke @whisky! Odličan pobednik. Od mene 5p u finalu, a baš volim što je prethodni NQ pobedio. Obožavao sam i Tataki! Svaka čast za dva vezana top plasmana.

Mojih 12p u finalu je išlo za @Leo Cezar i mislim da mi je I AM, uz Zidove Lu Jakelić, njegova omiljena FSC pesma otkad učestvujem.

Hvala mnogobrojnim forumašima na poenima za Danninu pesmu 💜 Bio sam skeptičan kada sam video zadatak, a onda se setio pesme koja ide iz uslov. Definitivno mi je jedan od dražih predloga koje sam slao, i muzički i vizuelno. Prijatno sam iznenađen i sada se potrefilo da su u pf sa mnom bili oni kojima se dopada pesma. 🫶

@Stole bravo za temu, kreativnost, vizuale, organizaciju i Robina. Priredba je bila super zabavna! 🔥
 
@MilanB hvala konačno na 12, naravno kako bi to uspio morao sam otići u Moldaviju po pjesmu, bukvy sam ti u kuću ušao umalo, samo da od tebe dobijem 12 xD
I još našao jednu od retkih njihovih pesama koja mi je odlična. Bravo!
 
Cestitke za odlicnu organiaziju Stoletu, ali to smo od njega vec odavno navikli! 👏🏻
Cestitke, naravno i za pobednika, zasluzena pobeda! 👏🏻
 
Back
Top