255. FSC - Hogwarts

FSC renesansa, svaka čast za viskaru, moju 8icu ❤️

Nadam se da će ova pobeda uticati na to da se generalno više izađe iz zone komfora muzički, pogotovu po pitanju elektronskih žanrova.

Stole - odlično kao i uvek. Svaka organizacija pršti i u vizuelnom, i u zabavnom, i u svakom drugom smislu 👏 👏 👏
 
Bravo whisky. Nisam dao poene zbog jake konkurencije ali zaslužena pobeda definitivno.
 
Bravo whisky! Čestitke, kidalica od pjesme 🙌

Stole veliko bravo na cijeloj organizaciji, sve je bilo vrhunsko kao i uvijek 🫶
 
Cestitke Stoletu na organizaciji koja je bila izuzetna uprkos pometnji koja je nastala.
Odlican FSC u svakom pogledu. (y)
 
Stolence, bravo za magičnu priredbu koju si nam priredio. Bila je čast učestvovati na ovako organizovanom FSC-u. ❤️
 
Čestitke pobedniku!! Drago mi je jer ti je prva pobeda i baš zbog toga je značajnija ova pobeda! Ovako će barem Leo imati više vremena da se posveti Đavoljoj večeri, što možda i nije loše da je ispalo sve ovako hahah pobednička pesma nije bila po mom ukusu, ali to nije ni bitno, svaka čast!
Hvala svima koju su glasali za mene, 12.mesto je okej, ali užas za sve one koji mi nisu dali makar jos 4 ili 5 poena koliko mi je falilo da uđem u top10 barem haha
Organizatoru svaka čast na svemu, ali bilo bi lepo da se uvede pravilo da ne smeju postojati lažni glasovi niti laganje da postoje, kao večeras, da nam ne daje lažnu nadu itd 🤣
 
Stole, što se organizacije tiče stvarno svaka čast. Nadmašio si sebe u svakom pogledu a nadmašiti samog sebe nije lako :D. Stvarno sam uživao i drago mi je što sam ipak učestvovao. Odmori od organizacije malo, ali obavezno da nam se jednom vratiš kao organizator!
 
Back
Top