258. FSC - Risiko

Pa da, zadnja pesma koja je prosla u finale bila je moja, sa njegovom u duelu. Bilo ili njegova ili moja. I mislila sam da je moja mozda pesma bila zadnja u polufinalu a njegova prva ispod crte i da sam ga ja izbacila sto zapravo sam videla da nije tacno pa ne mogu da porucujem da je to karma zbog sale za 8.mart, a to sam zelela da kazem :ROFLMAO: :ROFLMAO: Ali je svakako napravio meni zanimljivu situaciju da cekam do samog kraja i jos to sa njim da budem u duelu. Pogotovo zato sto stvarno nisam mislila da cu proci. I hvala mu na glasovima koje mi je dao kao i Vaxu mada je mislio da je to Miloseva pesma 🫶

Bravo tebi za stvarno odličnu pesmu koju si poslala na svom debiju! 👏😍 Baš mi je onako legla. 😀
Kao što i sama vidiš, ili si dobijala visoke poene, ili nule, retko između.
U polufinalu smo te povadili mi (nas četvoro) koji smo ti dali 12-icu, plus jedna desetka, a u finalu se pridružila iz drugog polufinala još Margy sa 12 poena (očekivano jer je ovo njen fazon, rekao bih). 🙂
 
Bravo tebi za stvarno odličnu pesmu koju si poslala na svom debiju! 👏😍 Baš mi je onako legla. 😀
Kao što i sama vidiš, ili si dobijala visoke poene, ili nule, retko između.
U polufinalu smo te povadili mi (nas četvoro) koji smo ti dali 12-icu, plus jedna desetka, a u finalu se pridružila iz drugog polufinala još Margy sa 12 poena (očekivano jer je ovo njen fazon, rekao bih). 🙂
Pa da, ljudi ili imaju senzibilitet za to ili nemaju. Ko ima rangirace je dobro jer ce doci do njih ko nema dace mi 0. Ali to je mozda i normalno. :) Primetila sam ili visoki bodovi ili 0.
 
Back
Top