260. FSC - U mojoj koži

ako je to tema imam jednu pesmu koja verovatno ne bi prošla dobro, ali bi morala da se šalje za dušu
 
Prosla bolje od ocekivanog ja prezadovoljna smor sto bas 11 mesto steta zbog dsq ucesnika ugurali bi me😮‍💨😮‍💨
 
Prednost kad flopnete u polufinalu, treba vam pet sekundi da proverite eksel nagradice od nekoliko ljudi i uopšte se ne zamarate, probajte nekad!
Samo mi odabrani pojedinci imamo priliku da to iskusimo. 😌
 
s 11 mesto steta zbog dsq ucesnika ugurali bi me😮‍💨😮‍💨
A ko je ovaj put (jedini) pokazao ukus!?! :D

12 + 12 Pauksamarsa i Etica!! 🌹 🌹
10 + 10 Dracarys i Pokahontas!! 💪 💪
Hvala lepo! :love: (skoro 90% poena od samo 4 glasača)
Hvala i Vaksu i Đoletu na sitnijim poenima i čestitke za Vaksa na lepoj pesmi i na potvrđenom najboljem plasmanu do sada (3. mesto kao sa Teya Dorom). :)
 
A ko je ovaj put (jedini) pokazao ukus!?! :D

12 + 12 Pauksamarsa i Etica!! 🌹 🌹
10 + 10 Dracarys i Pokahontas!! 💪 💪
Hvala lepo! :love: (skoro 90% poena od samo 4 glasača)
Hvala i Vaksu i Đoletu na sitnijim poenima i čestitke za Vaksa na lepoj pesmi i na potvrđenom najboljem plasmanu do sada (3. mesto kao sa Teya Dorom). :)
VIdiš kako mi se sve namestilo, da baš kod tebe prvi put učestvujem i da se tako prepoznamo.
 
Da onaj Martin Österdahl analizira naše poene u polufinalu, ti, ja, Poky, Etica i Dracarys bismo izgleda imali dodelu poena po nekom proseku! :ROFLMAO:
 
Da onaj Martin Österdahl analizira naše poene u polufinalu, ti, ja, Poky, Etica i Dracarys bismo izgleda imali dodelu poena po nekom proseku! :ROFLMAO:
A ja mislila da si mi dao 12 na Riziku za Guardiane jer sam debitant i sto bi se reklo na lepe okice hahahaha
 
Hvala svima na bodovima, pogotovo kolegama iz 2 pf, soking da sam tamo zauzeo 3 mesto, jos samo 3 boda manje od drugoplasiranog. 🤭
Iznenadjenje mi je dupla 10 od @etica 😍
 
A ja mislila da si mi dao 12 na Riziku za Guardiane jer sam debitant i sto bi se reklo na lepe okice hahahaha
Ne, taman posla! I kad bih hteo tako da guram nekoga, previše bi bilo baš sa 12 poena (u polufinalu, u finalu je bilo 8). :D
The Bard's Song je klasik i kida. Obožavam tu emociju i energiju u pesmi! 💪 :love:
 
Da onaj Martin Österdahl analizira naše poene u polufinalu, ti, ja, Poky, Etica i Dracarys bismo izgleda imali dodelu poena po nekom proseku! :ROFLMAO:
srećom imam disproporcionalno poklapanje i sa Stefijem iz FSC klana pa je malo manje sumnjivo, doduše to je jednosmerno xD
 
A ko je ovaj put (jedini) pokazao ukus!?! :D
Gospodine filhy sa prosekom 10p izbijate na vrh tabele najukusnijih 😍

Imam jednu pesmu za religijsku temu za koju bi inace dugo cekala temu inace nemam pojma odakle da krenem
 
Čestitke pobjedniku i organizatoru. 👏
Moja pjesma super prošla s obzirom na neviđen hejt prema njemu koji ne zaslužuje. Ajde, barem je nastavio niz finala.
Fun fact: uopće nije bilo borbe za njega. Poslao sam tu pjesmu puno kasnije s idejom "100% je već zauzet ali ajde da probam" i prošao.
Kako god, našao usputno nekoliko drugih Rumunja za kasnije Milanove teme.
 
Da, to je i mene iznenadilo da ga osim tebe niko nije tražio.

Sa druge strane, bilo mi je iznenađenje da su Taniu, koju je poslao Destry, posle njega tražile Etica i Sparkle.
 
Da, to je i mene iznenadilo da ga osim tebe niko nije tražio.

Sa druge strane, bilo mi je iznenađenje da su Taniu, koju je poslao Destry, posle njega tražile Etica i Sparkle.
Još žalije što Sparkle nije glasala. Da je glasala verovatno bih dobio poene ako ju je tražila!

Ali šta je tu je i to se dešava!

Drago mi je da je bila Tania tražena!
 
Čestitke Stefiju, zasluženo, nema šta. Razmišljao sam o Skillet-u, ali sam odustao, jer sam ih već slao, da su mi oni ostali u opticaju, verovatno bi i moj izbor pao na ovu pesmu. Jeste starija, ali meni jedna od njihovih omiljenih.
Ami i Murat vrlo lepa i prijatna otkrića i mojih 12, odnosno 10 poena, čestitke i @zeleni i @Ivana.
Za sebe nisam očekivao finale, tako da mi je sasvim ok i ovaj plasman, tako da zahvaljujem svima na glasovima. :)
 
Back
Top