261. FSC - Heaven VS Hell

Da Stefane, fenomenalno sam se proveo na ovom izdanju i da Bog da svako malo organizovao! :love:

Paste sad ovu simboliku, ovo mi 7. pobeda i to ni manje ni više od proizvoda iz Irske! :ieb:
 
Čestitke Bebi, od mene nije bilo poena na ovom FSC-u, ali bio si oko crte. Tako da nije loš pobednik.
Stefane, čestitke i tebi na organizaciji. Sve je bilo sjajno. Nažalost ovog puta i za tvoj predlog 0 poena, ali siguran sam da će već na nekom narednom izdanju biti top poeni.

Zahvalio bih se ovom prilikom @Endrega na 12 poena, @whisky i @etica na 8 poena, @Stefan28, @Majsta94 i @Leo Cezar na 6 poena i ostalima na sitnišu. Posebno je iznenađenje osmica od Etice, to se dešava retko (da ne kažem nikad). Iako sam na kraju poslednji, bar sam u finalu, tako da sam zadovoljan.
 
Inače Prošle godine sam ja pobedio kod Bebija, i sad Bebi kod mene, znači ili smo nameštali ili je viša sila u pitanju!
Ima neka spona moramo da utvrdimo odakle je izvor tako jake razmene energije! :love:
 
Čestitke! 😉
Poseban pozz iz raja 😄
Uzvraćam
 
Last edited:
Čestitke Bebiju na pobedi, skroz fina pesma Bandbija, dosta bolja od one za Evroviziju. Čestitke i pohvale Stefiju na odličnoj organizaciji. Nije zahvalno organizovati u periodu esc proba i održavati hajp.
Hvala svima na glasovima za Džeja :D

Evo ga nastup:
dzej.png
 
Čestitke Stefane na odličnoj organizaciji! 👏😀 Sve je bilo super, počev od same ideje za temu, pa i svih priredbi i vizuala.

Hvala na poenima za Saint Mesu: Šum, Stefane, Boksi, Đole, Vaks, Bebi i Petre. 🙂
 
Pa nije mi jos Ivana urucila organizaciju, meni prvi put, cekam da mi se neko od nadleznih obrati :ROFLMAO:
 
Idemo polagano zahvalnice za sve divne ljude koji su uručili poene ekstravagantnoj pobednici, vi ste ta magija ovog dana!

bambie-thug-eurovision-2024.gif


12- Margy, Stefix, Pokahontas,
10-EvilSmile, Whisky, Boxy, Storm, Zeleni, Doctor Who, rintintin
08-cinque, Shum
07-Lignjoslav, Paučica, Ro, Liberta
06-NSTS, Destry,
05-NEMA
04-NEMA
03-dodo, Stole, Arsenic,
02-Miki, zakaya
01-dracarys

AVADA KEDAVRA!
 
Poeni Saint Stefanije u finalu:
12p Caskets - Glass Heart
10p LAZZA - 100 MESSAGGI
8p Sam Smith - Fire On Fire
7p Dead By April - Break My Fall
6p Claydee - A Tu Sulud
5p Siames - The Wolf
4p Jessie J - I Want Love
3p Tomme Proffitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know
2p Triquell - Jugular
1p Daya - Downtown

Za Bebilend 1 poen u polufinalu, pesma je bolja od njene ESC pesme, ali nije nam legla kao druge pesme ovog izdanja!
 
Back
Top