261. FSC - Heaven VS Hell

Prijavu i glasove organizatora ću moći da pošaljem u toku sledeće nedelje, nadam se da nije problem. 🥰
 
Ima neka spona moramo da utvrdimo odakle je izvor tako jake razmene energije! :love:

Desilo se ovo Majsti i meni davno i, što je još interesantnije, bilo je izdanje za izdanjem. xd
On pobedio kod mene na mojoj prvoj, ja na njegovoj organizaciji. :p

Da ne dužim više, čestitke Bebi na pobedi, bez poena od mene. Takođe, pohvale i Stefanu na odličnoj i interesantnoj organizaciji. Ostatak ću kasnije, a zasad samo ono, što verujem svi očekujete.

Organizatorka 262. FSC-a je Paučica.

EwkNyR8.png
 
Dobro, tad "grčke mafije" nije bilo još uvek ni na vidiku. :D
 
Još jednom, čestitke @Bebi!! 🥰

Moram da kažem da mi je bilo izuzetno lepo i lako organizovati ovo izdanje, ni u jednom trenutku mi nije bilo too much niti sam se smorio. Zadovoljan sam i koliko je izdanje ispraćeno s obzirom da su u toku ESC probe. Drago mi je što vam se svidela tema i što ste se svi potrudili i stvarno čestitke svima ❤️

Hvala i svima koji su glasali za Mari Bellu! To je pesma koja mi stoji na spisku više od godinu dana i ovo je bilo pravo vreme da je izvadim iz ladice! Uglavnom, bilo je nekoliko pesama koje su mi tako dugo stojale na spisku, i onda ih neko drugi pošalje i ili pobede ili završe jako visoko, osećao sam da bi to slučaj bio i sa ovom pesmom i na kraju se odlučio za nju, i drago mi je što jesam.

Čestitke i pesmama koje su mi u finalu bile u top 3:
12p Caskets - Glass Heart @Petar
10p LAZZA - 100 Messaggi @Choda
8p Sam Smith - Fire On Fire @Replay

Ove 3 sam bukvalno vrteo tokom celog izdanja, a LAZZA mi je definitivno otkriće izdanja!

Jedva čekam da se preselimo pod paučice 🙏
 
Last edited:
Čestitke @Bebi zaslužena pobeda! Što se tiče ovog izdanja, nisam ga propratio onoliko koliko sam želeo, trenutno mi je haotičan period pa nisam zadovoljan svojim glasovima. Oštetio sam Jessie J jer sam zaboravio da glasam za nju ali moji poeni svakako ništa ne bi promenili sve u svemu. @Stefan28 čestitam na posvećenosti i još jednoj odličnoj organizaciji 🤍


IZMENJENI GLASOVI (KOJE NISAM POSLAO)

Moncrieff - Love.. 1p
Daya - Downtown 2p
Siames - The Wolf 3p
Matt Maeson - Put it on me 4p
Sofia Isella - Hot Gum 5p
Bambie Thug - Tsunami (11:11) 6p
Jessie J - I Want Love 7p
Nicholas i Angelicca - Shut Up And Listen 8p
Jordan Smith - Mary Did You Know 10p
Mari Bella - Different Kinda Love 12p
------------------------------------------------------------------
Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)
Caskets - Glass Heart
Sam Smith - Fire On Fire
Dead by April - Break My Fall


U finalu dosta dobrih pesama, nije bilo mesta za sve. Što se tiče prvog polufinala izdvojio bih dve pesme koje su mi se svidele a ispale su.

Angie Rosa - Fight Like A Man
Isabel LaRosa - Heaven
 
Eh da rizikovao sam sa izborom ovaj put. Hvala @storm na 10p 👀 @Stefan28 tvoja pesma mi je na repeatu i nisam uopšte povezao da si ti poslao. Balada koja me je oduševila i razgalila @Tinte bravo 🙏🏻 Posle dužeg vremena da mi se svidi neki tvoj izbor. @Stole izvini što nije bilo glasova ali računaj kao da sam glasao. Odlično izdanje a jedva čekam sledeće.
Paučica se ne šali, samo ću to da kažem! Can't wait 🔥 @Paučica
 
Rat do istrebljenja, sva sreća pa mi je zemlja na mapi kao dvadeset ostalih.
 
Neizmerno mi je drago sto je moja pesma jako lepo prihvacena, pogotovo na online takmicenju sa velikim brojem takmicarskih pesama. Uglavnom su svi razumeli odredjene segmente pesme, sto me raduje. Bilo bi kul da mi je Beyonce donela bodove na LU, ali 11. mesto je jako dobar rezultat. 🤠

Mnogo je faktora koji su morali da se povezu, i "Daddy lessons" sa "Lemonade" i "Jolene" koja prethodi "Daughter" na albumu kao i privatan zivot Beyonce da bi se izvukla prava poruka pesme, ali @Destry94 me je najezio komentarom, koliko je lepo shvatio pesmu i to samo na osnovu emocije, lyrics-a i grafike koja je veoma suptilna. Destry, moj najveci respekt za nacin na koji pristupas muzici. 😇

Privilegija je ziveti u eri Beyonce i osetiti bar delic njene energije. 💖

Hvala svima koji su glasali, cestitke pobedniku i organizatoru, next stop "Planet Wars" i hope. 🎀
 
@⚡𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶⚡, mora ostati zabilježeno: ovo nam je 23. zajedničko izdanje i prvi put IKADA da sam dala bodove pjesmi koju si poslao. :love: 😅
OMG Margy!! To mi je promaklo da pomenem, najveca sreca tokom listanja Excela su mi bili tvoji bodovi, znam da ne razmenjujemo cesto, ali ovo su cak prvi poeni ikada wooow. Nadam se da je ovo znak da pocinjemo da razmenjujemo poene u buducnosti. 🥰🥰🥰
 
Back
Top