263. FSC - may we meet again

Ne znam od kada važi to pravilo da se kače i Spotifaj linkovi, ali ja isti ne koristim i smatram da ako organizatoru šaljemo yt link da isti treba da bude zvanično na priredbi i u prvom postu, a ne Spotify. Lično, niti slušam isečke sa Spotifaja niti smatram da je isti supstitut YT.
To sad da li je ok da se kače isečci sa Spotifaja ili ne je pitanje na koje bi moj odgovor bio da je ok jedino ako svih pesama ima na Spotifaju, u suprotnom je diskriminatorski prema pesmi koja nije tamo. Koja je poenta kačenja plejlista bez svih pesama?
 
Isto smatram da je dovoljno okaciti yt liste, ali ako organizator zeli dodatno da pravi liste za spotify to je njegov izbor.
 
Ne postoji pravilo, to je dobra volja organizatora i olakšava dosta nas koji spotify koristimo. Svakako ne vidim problem, ne bi trebalo da ikome smeta.
 
Hvala posiljaocu jedne pjesme koja mi ne izlazi iz glave dns niksko
 
Ja vise volim yt jer nekako em sam ta generacija, em volim da gledam spotove ukoliko postoje. Spotovi mogu samo pomoci dozivljaju. Imaginarni nastup na FSCu, u mojoj glavi. Svakako mislim da bi yt linkovi trebali biti primarni, a spotify usputno. A onda neka sluša ko sa čega želi.
 
Samo vi tako terajte da nije bitan Spotify, a ono Dežurni kod mene ispao pošto mu jedinom nije bio dostupan Spotify link u Srbiji, i to ne samo jednom nego ga je maler poterao da četiri puta uzastopno ispadne. 😂
 
Samo vi tako terajte da nije bitan Spotify, a ono Dežurni kod mene ispao pošto mu jedinom nije bio dostupan Spotify link u Srbiji, i to ne samo jednom nego ga je maler poterao da četiri puta uzastopno ispadne. 😂
Pravda za Dežurnog!!!
 
I dalje se priča ista priča

bebi-dol.gif
 
Ne postoji pravilo, to je dobra volja organizatora i olakšava dosta nas koji spotify koristimo. Svakako ne vidim problem, ne bi trebalo da ikome smeta.
Smeta ako nema svih pjesama na Spotifaju, onda nema ni recapa, nema je ni na tim listama, pa onda vi koji slušate te liste zaboravite da udjete na yt da poslušate tu pesmu koje nema na spotifaju, pa onda kao ju gle ove sa spotifaja sam više slušao jer slušam uglavnom spotifaj i imam plejlistu za fsc a onda ove jadne pesme koje nisu na spotifaju malo po malo bivaju skrajnute….
 
Ako ne postoji na spotify ne postoji ni na fsc!
 
Od par primera pesama koje se sećam da nisu bile na Spotify, mislim da im ne bi ni Spotify link pomogao za bolji plasman, ali ok, neka je to razlog.

Valjda ako se prijavite da učestvujete onda ćete i poslušati sve pesme. Ukoliko je zaista to slučaj, nije Spotify problem nego učesnici koji ne poslušaju sve pesme.
 
Hmm, znači neko sigurno ocenjuje pesme i na osnovu isečka 🫢
Pakleno vreme FSC-a!
 
Back
Top