263. FSC - may we meet again

Za moju pesmu, koju sam poslala dok sam bila u inostranstvu, nije radio Spotify u Srbiji, znam sigurno jer sam poslala link za Spotify kada mi je to rečeno, ali bez uspeha. Odmah sam znala da je taj izbor 'piši propalo'. A i bilo je tako nekih komentara. Nije svejedno.
 
Smeta ako nema svih pjesama na Spotifaju, onda nema ni recapa, nema je ni na tim listama, pa onda vi koji slušate te liste zaboravite da udjete na yt da poslušate tu pesmu koje nema na spotifaju, pa onda kao ju gle ove sa spotifaja sam više slušao jer slušam uglavnom spotifaj i imam plejlistu za fsc a onda ove jadne pesme koje nisu na spotifaju malo po malo bivaju skrajnute….
Slazem se!
 
Za moju pesmu, koju sam poslala dok sam bila u inostranstvu, nije radio Spotify u Srbiji, znam sigurno jer sam poslala link za Spotify kada mi je to rečeno, ali bez uspeha. Odmah sam znala da je taj izbor 'piši propalo'. A i bilo je tako nekih komentara. Nije svejedno.
Pa nije kriva pesma što je nema na Spotify-u, nego ljudi koji ne slušaju pesme. 😂
 
Pesma jeste na Spotify-ju, prosledila sam link, ali taj link ne radi u Srbiji.
 
Ovo je kao da smo na sudu pa čekamo presudu kad se iznesu svi dokazi i iskazi svedoka.
 
Spotify je za sve kriv! Pravda za YouTube i vratite nam staru tradiciju! Hocemo da budemo staromodni.
 
Ova diskusija mi je kao ono kad su strejtaši protestovali protiv Prajda sa NEĆU TATU I TATU

Gospodine, ali vi imate mamu i tatu, smirite se!

Tako da neka sluša ko gde želi lmao
 
Ogi B - Ostavi Sve

Pesma koja je zbog bojkota i nemara spotifajaša završala na niskom i sramnom 9. mestu u finalu 🤬
 
Zabraniti pesme koje imaju spotove, nije u redu prema pesmama koje nemaju
 
I zabraniti pesme od 6 minuta, nije fer prema pesmama koje traju 2.30 ili 3. Nije fer da se nečija pesma sluša duplo duže.
 
Ma ukinuti fsc, nije fer da neko pošalje bolju pesmu od naše pesme 😴
 
Last edited:
Back
Top