263. FSC - may we meet again

Sad prekasno ulazim u diskusiju, ali iskreno, sećam se da smo samo za anketu (dok je bila) i kladionicu stavili veto na objavljivanje rezultata pre kraja glasanja. 🤔
 
Iskreno receno, koga briga, gde ko slusa pesme, svako slusa tamo gde mu je lakse. Obaveza organizatora nije da napravi 300 play lista, svakako se obicno jave ljudi koji su raspolozeni da naprave te liste. Ja obicno ubacujem muziku u Apple Music i nije mi tesko da sam dodam tamo, jer je to servis koji najvise koristim za slusanje muzike.
Verujem takodje da postoje i oni koji slusaju samo isecke, ali opet i to je njihovo pravo, niko ne moze da natera ljude da slusaju pesme, u ostalom, kako bi neko znao, da li su sve pesme preslusane ili ne.
 
Istina, obaveza organizatora je da jednakim tretmanom predstavi sve pesme. Pa ako se odlučio da to radi tako što će ih predstavljati YT i Spotify linkom tako ide do kraja priredbe.

A plejliste i ostalo su dobra volja i hvala svima koji prave. ❤️
 
Iskreno receno, koga briga, gde ko slusa pesme, svako slusa tamo gde mu je lakse. Obaveza organizatora nije da napravi 300 play lista, svakako se obicno jave ljudi koji su raspolozeni da naprave te liste. Ja obicno ubacujem muziku u Apple Music i nije mi tesko da sam dodam tamo, jer je to servis koji najvise koristim za slusanje muzike.
Verujem takodje da postoje i oni koji slusaju samo isecke, ali opet i to je njihovo pravo, niko ne moze da natera ljude da slusaju pesme, u ostalom, kako bi neko znao, da li su sve pesme preslusane ili ne.
Pa o tome i pričamo, i kad organizator ne napravi plejlistu uglavnom Destry, ja ili neko drugi napravi tu spotify plejlistu čisto jer je lakše nama koji tu platformu koristimo, jednostavno nema smisla da uopšte pričamo o zabrani bilo kakvih plejlista.
 
A ko je uopste spomenuo tu zabranu plejlista? 🙄 Nisam ispratio kada je pocelo da se raspravlja na tu temu 🤭
 
Možda niko nije ni rekao nego smo mi kolektivno izludeli posle Evrovizije. 😂
 
Cela ova zbrka nije zbog Luisa.. "Problem" je bio u tome što je zeleni žurio na posao, i nije okačio spotifaj linkove za 9. i 10. grupu (možda čak i za 8.) .. u kratkom roku kasnije je dodao, ali svi ovi koji su prvi komentarisali nešto na tu temu su mislili na to: nije morao uopšte da kači spotifaj ni za jednu pesmu (kao i već što su bila nekoliko izdanja bez spotifaj linkova pa niko ni reč nije rekao), ali ako je krenuo sa prvom, drugom, trećom grupom da kači spotifaj linkove - da je onda trebao do kraja prema svim grupama da postupi isto u istom terminu.
Ali svakako, pored najave imena izvođača i pesme, YT linkovi su bili postavljani za svaku pesmu.
 
Pa ne, mislim da su moderatori predstavili ideju zabrane spotify linkova i plejlista ukoliko sve pesme nisu na platformi, neki su podržali. It's not that deep, svako samo iznosi svoje mišljenje
 
Prof @Tinte, realno si mogao baciti jedan semafor, ajdee, da vidimo kako smo uradili kolokvijum
Moracu te rastuziti, nema semafora. Izgleda da se pokvario, a skupa popravka.

Sto se tice ove polemike koja se vodi, nemam problem sa tim. Jedini izvor za slusanje pesama mi je YT, jer ove ostale platmforme ne koristim.
Evo kratkog opisa kako kod mene protice slusanje pesama:
1
. Otkako se postavljaju Spotify playliste, ti isecci mi sluze da okvirno ocenim pesmu, onako grubo.
2. Sve pesme prebacim u W2G po pf-ima i ukupno. Ova platforma mi je dobra, jer mogu da pomeram pesme i da ih lepo rangiram.
3. Na osnovu iz tacke 1. poredjam pesme od najbolje i krenem sa preslusavanjem. Ako imam vremena onda krenem odjednom sve, a ako ne, onda po pf-ima.
4. Ukoliko neka pesma ne moze da se pusti, nadjem odgovarajuci link i postavim. Uglavnom isti broj preslusavanja imaju sve pesme do poslednjeg dana za glasanje.
5. Pred samo glasanje, tada poslusam svoje pf-e jos jednom da budem sigurniji.
6. Nakon finala u sekciji ukupno, izbrisem pesme koje nisu u finalu i do samog glasanja jos nekoliko puta preslusam sve pesme.

Poenta mi je da sve pesme imaju jednak tretman, da pruzim sansu i nije mi vazno kako ce organizator da predstavi pesme. Licno mi je dovoljno samo naziv da znam sta trazim. Jeste da je ovo samo igra, ali volim da se maksimalno posvetim koliko vreme dozvoli.
 
Moracu te rastuziti, nema semafora. Izgleda da se pokvario, a skupa popravka.
disappointed-what.gif
 
Back
Top