263. FSC - may we meet again

FSC NEWS: ONA JE ODGOVORNA ZA NUKLEARNU APOKALIPSU

Upravo nam je stigla vijest sa Svemirdon TV-a. U suradnji sa kosmos, tajnom agencijom, otkrili su tko je odgovoran za nuklearni armagedon. Pogađate, riječ je o voditeljici ovog fsc-a, glumici zemaljskog imena Erica Cerra.


MAY WE MEET AGAIN2.png

Erica je u seriji imala 2 uloge. Glumila je mladu znanstvenicu Beccu Franco i zlokobnu ALIE, odnosno umjetnu inteligenciju koja je uništila svijet. Razlog uništenja, pogađate, too many people. Kada je shvatila da je ALIE čisto zlo, povukla se na svoju svemirsku stanicu nazvanu POLARIS i radila na njenoj zamjeni. Fun fact - Polaris je trebao biti trinaesta stanica arke, ali je uništena, upravo zbog Becce. Također, osmislila je lijek protiv radijacije - nightblood. Becca je dakle bila prvi nightblood i prva koja je koristila čip ALIE 2.0, odnosno PLAMEN. To znači da je ona bila prva heda, odnosno prvi zapovjednik. Da ne spojlamo više radnju serije, Erica Cerra bit će jedna od voditeljica ovog prvog nuklearnog FSC-a.

Prvi dan zatvaramo sa 13 prijava i 24 podijeljena zadatka, javljaju iz produkcije.
 
Iskopah pjesmu bukvy iz hipofize, i sad spokojno čekam 10ak dana da ispadnem 🙏
 
Ja očekujem da prođem ali zmija bojkotara i dalje živi pa ne znam sad.
 
šaljete izvođača iz bivše Juge sa pjesmom koja je nastala dok je Juga još postojala, odnosno do datuma 1.1.1991
b885326fe66f5d53cb43.gif
 
Boze koliko lepih zadataka a mene 'najmanje ja' da zapadne 🥲

Još ja tražila prvi broj koji mi je pao na pamet jer kao ne valja se predomišljati, prvo je najbolje, jeste, kako da ne 😂
 
Pa sad vidim tek... ima i gore od mojeg da sam dobila ovu indiju i ugandu....
Shock Wow GIF by The Drew Barrymore Show
 
Koliko sam shvatio nije samo Indija i Uganda nego iz bilo koje od država koja se pominje u tih 5 stanica.
 
20 prijavljenih do sada

Slobodni brojevi : 5, 9, 13, 14, 15, 22, 23, 26, 27, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 45, 46
 
Last edited:
Seen, što bi rekao Bebi za moje jFSC izdanje.

Iako ovu seriju obožavam, dobio sam zadatak koji mi uopšte ne odgovara, tako da će prijati mala pauza. Srećno svima koji će učestvovati. ☢️
 
Back
Top