263. FSC - may we meet again

Aj sto nisi ti posto si nova, alinja, stara FSC velicina
Art Illustration GIF by meityform
 
trenutno vodi team wonkru sa 5 od 5 jugoslovnskih prijava
 
Last edited:
Odustaje se od FSC-a kao od ESC-a, FBU&EBU in the crisis at the same time, uhhh...nono beyb nono.
 
Odustaje se od FSC-a kao od ESC-a, FBU&EBU in the crisis at the same time, uhhh...nono beyb nono.
Treba nove ljude upoznati sa FSC-om, tako npr ja nisam imao pojma o čemu se radi dok nismo dobili par nas pozivnicu ako želimo da se pridružimo i učestvujemo, a sigurno bi neko prihvatio i zavoleo FSC, npr: @Cipela Marka Kona, @Ramonda, @itsdjole, @leeethium... itd, ne padaju mi na pamet trenutno svi 😅
Pročitajte pravila i porazmislite da se prijavite i učestvujete, nećete se pokajati 👌🏻
 
Možda je jednostavno teža tema, tj neki su dobili teže zadatke pa su zbog toga ili odustali ili još traže pesmu
 
Možda je jednostavno teža tema, tj neki su dobili teže zadatke pa su zbog toga ili odustali ili još traže pesmu
I ovo je moguće
Npr da sam izvukao Indiju - Ugandu, pitanje je da li bih našao pesmu uopšte 😆
 
Treba nove ljude upoznati sa FSC-om, tako npr ja nisam imao pojma o čemu se radi dok nismo dobili par nas pozivnicu ako želimo da se pridružimo i učestvujemo, a sigurno bi neko prihvatio i zavoleo FSC, npr: @Cipela Marka Kona, @Ramonda, @itsdjole, @leeethium... itd, ne padaju mi na pamet trenutno svi 😅
Pročitajte pravila i porazmislite da se prijavite i učestvujete, nećete se pokajati 👌🏻
Audicije za nove forumaše be like

 
Mi smo se odlučili nakratko vratiti nakon što smo na prošlom FSC-u za vrijeme prijava doživjeli poniženje kakvo ne pamtimo za 150 i kusur izdanja na kojima smo učestvovali.
Ljudski je griješiti, a božanski praštati.
 
Mi smo se odlučili nakratko vratiti nakon što smo na prošlom FSC-u za vrijeme prijava doživjeli poniženje kakvo ne pamtimo za 150 i kusur izdanja na kojima smo učestvovali.
Ljudski je griješiti, a božanski praštati.
Kakvo poniženje? Objavila sam i objasnila javno šta se desilo pre prezentacije pesama. Nisam videla poruku, to nije poniženje jer ništa nije bilo namerno. Greška jeste bila, promaklo mi je, ali nikakvo poniženje.
 
Treba nove ljude upoznati sa FSC-om, tako npr ja nisam imao pojma o čemu se radi dok nismo dobili par nas pozivnicu ako želimo da se pridružimo i učestvujemo, a sigurno bi neko prihvatio i zavoleo FSC, npr: @Cipela Marka Kona, @Ramonda, @itsdjole, @leeethium... itd, ne padaju mi na pamet trenutno svi 😅
Pročitajte pravila i porazmislite da se prijavite i učestvujete, nećete se pokajati 👌🏻
Pa iskreno čitala sam pravila i mozak mi je spržen. Bilo bi lepo kada bi mi neko na tenane objasnio u dm pravila (ko želi naravno) , onako skroz uprostio jer ja slabo kapiram
giphy (17).gif
 
Ko pozove Zokija nazad dobija od nas čokoladu
Ja sam hteo prošli put jer sam poslao Loreen a on bi sigurno dao 12 jer nju obožava i piše na njenoj temi, pa sam hteo da vrbujem glasove indirektno ali mi bilo glupo ipak to da uradim, i oprostio sam se sa tih 12 nesuđenih poena 😂😂😂
 
Kakvo poniženje? Objavila sam i objasnila javno šta se desilo pre prezentacije pesama. Nisam videla poruku, to nije poniženje jer ništa nije bilo namerno. Greška jeste bila, promaklo mi je, ali nikakvo poniženje.
Gospođo, ovo je bila zajebancija. Oprostili smo, a s vremenom će srce i zaboraviti
 
Back
Top