263. FSC - may we meet again

Treba nove ljude upoznati sa FSC-om, tako npr ja nisam imao pojma o čemu se radi dok nismo dobili par nas pozivnicu ako želimo da se pridružimo i učestvujemo, a sigurno bi neko prihvatio i zavoleo FSC, npr: @Cipela Marka Kona, @Ramonda, @itsdjole, @leeethium... itd, ne padaju mi na pamet trenutno svi 😅
Pročitajte pravila i porazmislite da se prijavite i učestvujete, nećete se pokajati 👌🏻
Za ovu pesmu su mi potrebni stari učesnici 🤣🤣
 
Treba nove ljude upoznati sa FSC-om, tako npr ja nisam imao pojma o čemu se radi dok nismo dobili par nas pozivnicu ako želimo da se pridružimo i učestvujemo, a sigurno bi neko prihvatio i zavoleo FSC, npr: @Cipela Marka Kona, @Ramonda, @itsdjole, @leeethium... itd, ne padaju mi na pamet trenutno svi 😅
Pročitajte pravila i porazmislite da se prijavite i učestvujete, nećete se pokajati 👌🏻
Uh, sad sam u nekoj gužvi tako da ću preskočiti ovaj FSC, al eto me na sledećem.

Setio se neko mene na dan bezbednosti.
 
Bilo bi lijepo imati prvo samo finale u istoriji novog foruma. Koliko ono beše treba za polufinala?
 
FSC NEWS: PROTESTI U SVEMIRDONU, VODITELJI DALI OTKAZ

Brojni iznajmljivači stanova, apartmana i kuća za odmor negoduju zbog slabog odaziva na FSC-u. U štrajk su se dale i seksualne radnice, a prvobit i voditelji odustali su od projekta. Brojne delegacije su najavile da ce u zemlju trave i lakog morala poslati svoje live-on-tape nastupe te da se uopce nece pojavljivati u svemirdon areni!
 
Ja jos cekam gif od Paucice.
Spongebob Squarepants Transition GIF by American School of Guatemala
 
Kod mene je nedoumica, da li da posaljem nesto zaista konkurentno za LU ili ono klasika za moju dusu. Sa prethodne tri pesme sam nekako pogodio da bude i jedno i drugo.
Malo mi se osladili ovi fini plasmani, pa ne bih da bas flopnem. 😅 A zadatak nije tezak, ali sam prizeljkivao nesto drugo.
 
Tačno, a kad se nakupe okej plasmani onda može za dušu ili troll act.
 
Jos cu da razmislim i istrazim. Mozda se ipak odlucim za LU.
Zao mi je zeleni, ali izgleda da nece biti samo finale. Morace se pomuciti za finale, kao sto se mucimo mi sa zadacima. 😁
 
Jos cu da razmislim i istrazim. Mozda se ipak odlucim za LU.
Zao mi je zeleni, ali izgleda da nece biti samo finale. Morace se pomuciti za finale, kao sto se mucimo mi sa zadacima. 😁

Uvijek mogu nekog zaboravit na listi prijavljenih 😊😊
 
Meni se prvi put posle 35+ izdanja desilo da pošaljem nešto čisto da ispunim zadatak, koji mi je haos. Pesma mi se dopala dovoljno da kliknem send, mada sumnjam da bih se odlučio da je šaljem u drugačijim okolnostima. Mislim da ću sledeći put preskočiti izdanje, ako se opet nađem u istom sosu.

Inače, tema je super i zadaci zanimljivi, samo je možda moglo da se reorganizuje tako da umesto 10 imamo 5 sa po dve opcije.
 
Back
Top