263. FSC - may we meet again

Petar je kod Tetsujina na retro izdanju poslao odličnu ex-yu pesmu, tako da želim da verujem da mu to nije problem .. a šta je dobio sad, ne znam xD
 
Mislim da smo krajem prošle godine mogli da imamo tu temu, ali je naknadno nadograđena i drugim zadacima.
 
Ja razumem da postoje neki ex yu 'odseci' koje ne volite, ali da neko ne voli čitave decenije muzičkog stvaralaštva na određenom podneblju mi je teško da shvatim jer je preširoko polje. Nije ex yu samo rock muzika, bilo je i tehna, i popa, i gotike i fanka i narodnjaka....

Mislim što se mene tiče, nije mora stvar, ko kako želi, ali eto uzgred.

Sto se mene tica opsta tema.
 
Stefan i McSteamy su jedini imali žanrovski jasne teme, iako su obe bile prilično inkluzivne. Stefan je prilično široko postavio uslove i prihvatao sve podžanrove roka. Znam da su neki mučili oko k-popa i mislim da nije bilo puno prijava (u odnosu na obim danas).

Meni takve mono teme ne smetaju, mada pitanje je da li bih se snašao u nekim žanrovima koje slabo slušam tj. da li bih uspeo da pronađem ono što se traži a da mi se dopada.
 
Meni se prvi put posle 35+ izdanja desilo da pošaljem nešto čisto da ispunim zadatak, koji mi je haos. Pesma mi se dopala dovoljno da kliknem send, mada sumnjam da bih se odlučio da je šaljem u drugačijim okolnostima. Mislim da ću sledeći put preskočiti izdanje, ako se opet nađem u istom sosu.

Inače, tema je super i zadaci zanimljivi, samo je možda moglo da se reorganizuje tako da umesto 10 imamo 5 sa po dve opcije.
4. - 7. mesto u finalu. 🪄
 
Ja više nemam vremena kao nekad da #istražujem, pa šaljem samo ono što slušam i volim i što je već na plejlisti.

Prošli vek, Jugoslavija, to nije nešto što mi se sviđa, žao mi je. I neću se siliti nikad po tom pitanju, što bih. Je l' vi pokušavate na silu da zavolite žanrove koji vam ne odgovaraju? 😳

Dobio sam takav zadatak gde bih ili morao da istražujem ili da pošaljem nešto što mi se ne sviđa čisto da bih učestvovao, a to nikako nisam želeo.

Nadam se da je to okej?
 
Kada su zadaci u pitanju, ja kada izvučem neki koji sam priželjkivao, ispadne na kraju da je bolje bilo da nisam, dok često kad prilikom izvlačenja zadatka pomislim wtf, na kraju pronađem nešto mnogo bolje nego što sam mogao da očekujem.
 
Ja uglavnom imam spremnu pesmu, retko kad istražujem, a i kad moram da istražujem uglavnom uspem da nađem nešto što mi odgovara. Naravno, postoje sigurno teme koje mi apsolutno ne bi odgovarale i ne bih znao šta da šaljem te se ne bih forsirao da šaljem nešto samo da bih učestvovao.
 
Ovog puta bih učestvovao pa makar i da sam Indiju izvukao, čekam @Ro97-ov obećani semafor! 🤣

Svoju pesmu sam jedva našao i prvi put čuo za nju, ali sve u svemu svidela mi se, mada sumnjam da će se i ostalima svideti i proći u finale, ali ajde nema veze, ne može uvek, bitno da je meni sasvim lepa 👌🏻
 
Tinte, ali ne mogu sebe da silim. Dobio sam zadatak, našao pesmu koja mi je ok, ali nisam flipnuo za njom. Samo sam to podelio.

Imao bih verovatno problem da tražim neku hip hop/rap/death metal pesmu jer jednostavno to nije nešto u čemu plivam. Verovatnije je da bih odustao, a možda bih i tada poslao nešto ukoliko mi je makar malo prijemčivo.
Hmmm ti si od onih studenata koji izlaze i polazu ispit kada su bas spremni. 🤔 Nije to lose.
ja se prijavio posle vise od 5 godina na FSC
Otprilike kada sam ja zapoceo FSC karijeru, samo jednom ili dva puta si ucestvovao. Moj put u FSC je zapoceo negde mart 2019.
Ovog puta bih učestvovao pa makar i da sam Indiju izvukao, čekam @Ro97-ov obećani semafor! 🤣

Svoju pesmu sam jedva našao i prvi put čuo za nju, ali sve u svemu svidela mi se, mada sumnjam da će se i ostalima svideti i proći u finale, ali ajde nema veze, ne može uvek, bitno da je meni sasvim lepa 👌🏻
I ja jedva cekam da me izostavi iz tog semafora.😐
 
Jel to još nemamo finale ili komšo zaboravio da apdejtuje broj prijavljenih?
 
Back
Top