263. FSC - may we meet again

Nema predavanja i preskakanja izdanja zbog zadatka 💪🏻
Uvek se moze dogoditi da nekome ne odgovara zadatak ili cak tema, ali u tome i jeste car ove igre. 🤗
 
Pa da sam dobio bivšu jugu npr, stvarno ne znam šta bih poslao, a ne bih mogao da pošaljem nešto što mi se ne sviđa ili samo delimično sviđa, tako da razumem one koji preskaču
 
Meni se prvi put posle 35+ izdanja desilo da pošaljem nešto čisto da ispunim zadatak, koji mi je haos. Pesma mi se dopala dovoljno da kliknem send, mada sumnjam da bih se odlučio da je šaljem u drugačijim okolnostima. Mislim da ću sledeći put preskočiti izdanje, ako se opet nađem u istom sosu.

Inače, tema je super i zadaci zanimljivi, samo je možda moglo da se reorganizuje tako da umesto 10 imamo 5 sa po dve opcije.
Prosiri vidike. 😒 Kao sto sam ja, u recimo seks temi i nasao nesto sto mi se dopada, a tema uopste nije za mene, da je i sad pustim svremena na vreme.
Jos si mlad i rano je da preskaces izdanja.☝️
Uvijek mogu nekog zaboravit na listi prijavljenih 😊😊
Kao neki. 😏😜
 
Ne šaljem pesme u koje ne verujem i koje ne volim samo da bih popunio spisak učesnika. A kome odgovara da to radi, slobodno, nema potrebe da se kritikuje ni jedna ni druga strana i da se glumi neka moralna vertikala ovde večito.
 
Nema predavanja i preskakanja izdanja zbog zadatka 💪🏻
Uvek se moze dogoditi da nekome ne odgovara zadatak ili cak tema, ali u tome i jeste car ove igre. 🤗
Slažem se da uvek treba probati, ali uglavnom se vodim idejom da šaljem ono što mi se dopada, nezavisno od toga kakav FSC potencijal ima (a koji ne umem da prepoznam) lol

Kada nisam imao pesmu, preskakao sam izdanje, a eto sada sam napravio izuzetak ne znam tačno zašto. Možda nije trebalo da podelim javno. 😌
 
Ne šaljem pesme u koje ne verujem i koje ne volim samo da bih popunio spisak učesnika. A kome odgovara da to radi, slobodno, nema potrebe da se kritikuje ni jedna ni druga strana i da se glumi neka moralna vertikala ovde večito.
Apsolutno se slazem.
Meni je najbitnije da imam neko zadovoljstvo dok se takmicim. I uvek sam u dilemi kao i za Evroviziju. Sta da saljem.
 
Prosiri vidike. 😒 Kao sto sam ja, u recimo seks temi i nasao nesto sto mi se dopada, a tema uopste nije za mene, da je i sad pustim svremena na vreme.
Jos si mlad i rano je da preskaces izdanja.☝️
Tinte, ali ne mogu sebe da silim. Dobio sam zadatak, našao pesmu koja mi je ok, ali nisam flipnuo za njom. Samo sam to podelio.

Imao bih verovatno problem da tražim neku hip hop/rap/death metal pesmu jer jednostavno to nije nešto u čemu plivam. Verovatnije je da bih odustao, a možda bih i tada poslao nešto ukoliko mi je makar malo prijemčivo.
 
Komentar se iskljucivo odnosio na @dodo kao znak podrske i ohrabrenja.
Ne znam sta se pojedini pronalaze, javljaju, kada i ne ucestvuju.
 
Kolko puta sam samo poslao pesmu ili kao troll act, malo da razbijem monotoniju tako kad upadne neki zadatak koji ne odgovara. Mada, meni nije problem da u pf budem sa 10 poena neko izdanje, nekom možda jeste. Ipak je ovo takmičenje, ima nas dosta, ambicije su razne.
 
Pa i nije toliko deep. Izvinite što sam se našao prozvanim. Nisam ispratio da je bilo još nezadovoljnih zadatkom. Poyy.
 
Kod mene je sve otvoreno, ono što apsolutno nikada nisam uradio to je da sam poslao pesmu koja se meni lično ne dopada niti odgovara mom senzibilitetu, čisto da bih je poslao. Volim da istražujem, i u 99% slučajeva pronađem nešto što mi se sviđa i što ću slušati i ubuduće.
 
Sviđa mi se što, bar od kad sam na forumu, nije nijednom bila žanrovska tema. Zasitimo se i kad je 10 pesama na nekom izdanju u istom žanru, a kamoli da je svih 30, 35, 40
 
Koliko se sećam, od kad je učestvujem, tj. od početka FSC-a na novom forumu bila je samo jedna žanrovska tema, i to moja rok tema, ali opet je bilo poprilično šareno i bilo je raznih podžanrova
 
Back
Top