264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Evo izmislila sam!

1 - Macha Ravel
2- Ashe
3- Ich kündige
4 - Sabrina Carpenter
5- Josh Breaks - Easy
6 -Jackson Wang
7- Lxandra
8- Ekoh
9- Artemas
10- Saint Levant
11-FKA twigs
12-Desingerica
 
1,4,6 i 11 je zauzela Cipela, a Bebi je odgovorio tačni pod brojevima 3 i 7. Dakle dva pogotka.

Ostali su 2, 5, 8, 9, 10 i 12
 
Ja mislio da odgovaramo na sva pitanja pa šta bude!!!
 
2 je Saint Levant on je iz Alžira Palestine Francuske i Srbije. 9 je Serija elite a pesma María José Llergo - Me Miras Pero No Me Ves
 
Tako je!

Kraj prve runde
1 - Macha Ravel
Živela u Francuskoj, poreklom Hrvatica. Preselila se u BiH tokom studija i nastavila tamo da živi i stvara.

2 - Saint Levant
Kao što je Destri već rekao, preko oca vuče poreklo iz Srbije i Palestine, a preko majke iz Francuske i Alžira. S time u vezi, najbliža su mu palestinsko i francusko poreklo.

3 - Grossstadtgeflüster
Pričalo se da će se prijaviti na nacionalni izbor Nemačke za ovu godinu sa ovom pesmom, ali se to na kraju ipak nije desilo.

4 - Sabrina Carpenter
"Espresso" je trenutno broj 1 pesma na top 40 Play radio plejlisti

5 - Artemas
Iako živi u Britaniji, poreklom je sa Kipra. Artemas mu je takođe i rođeno ime.

6 - Jackson Wang
Hongkonžanin je član KPOP benda Got7

7 - Lxandra
Ova finska pevačica prošle godine završila je 6. na finskom izboru za ESC UMK sa pesmom "Something to Lose"

8 - Spiritbox
Uprkos tome što je bend iz Vankuvera, Kanada, frontmen(ka) Courtney LaPlante je iz Alabame, SAD

9 - Maria Jose Llergo
Kao što je Destri rekao, Netflix serija Elite

10 - Cesare Cremonini
Pre solo karijere bio je član italijanskog benda Lunapop

11 - FKA twigs
Iako je rođena i odrasla u Engleskoj, vuče poreklo sa Jamajke sa očeve i Špansko sa majčine strane.

12 - Zubi
Rođen u Budimpešti, nastavio život u Beču i Engleskoj, poreklom iz Nigerije.


Trenutna lista:
Cipela Marka Kona 4
Ro 4
Bebi 2
Destri 2


Sutra druga runda, rezultati ostaju.

U drugoj rundi biće više poena na stolu, tako da se preporučuje i onima koji nisu trenutno na listi da se uključe i isprate ovu interesantnu triviu :)
 
bice mi bas tesko da glasam jer gotovo da nema pesme koja mi je bas losa, osim jedne...
 
Back
Top