265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Prva grupa komentara za crveni i plavi tim.


Uz koje pesme bi Paučica vodila ljubav i koliko puta od 1 do 5.

PF1:
Aleksandar Tarabunov Feat. Tamara Todevska - Samo ti mi falish 4x ujutru

Bad Bunny - Tití Me Preguntó za jednu kvalitetnu predigru u danu, za sex mi je prekomplikovan ritam

Set It Off - Why Worry Jednom na nekoj plaži sa random likom koji mi se ni ne sviđa toliko da bih eto rekla da sam i ja dozivela neku letnju aferu jednom u zivotu

Stefanos Pitsiniagkas - Dynata (Ta Ta Ta) 3-4x naveče sa nekim bradatim grkom ili turkom

Isabel LaRosa - favorite jednom pred spavanje da odmah i zaspim
PF2:
Jude & Frank - La tarde jednom za popodnevno razgibavanje dok čekate da vam dođu neki gosti pa imate vremena i za akciju

David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama ne volim mame ni tate u seksualnim kontektstima, jednom ajde da taticu ne uvredim

Angelina Mango - Melodrama ona mi zaista izgleda kao neukrotiva žena, 1x, ritam mi je opet kompleksan za sex, al za vino je super

INNA - Cheeky 2-3x bilo kad

Michele Morrone - Feel It najsexy pesma od svih crvenih, moze 5x zauvek

Gossip - Real Power pa super mi je ovo, moze 4-5 puta audio verzija

Naïka - Ma Chérie pa ovo je baš za romantike, a ja jesam takva uglavnom, tako da ajde 4 puta jer peti bi mi se momak smorio


Uz koje pesme bi Paučica zaplakala i koliko suzica od 1 do 5 pustila

PF1:
Zorja - Kao ti 4 suzice, 3 za pesmu + 1 za Zorju jer žao mi devojke

Faouzia & John Legend - Minefields pa bas je lepo, 4 ciste suzice

Olivia Rodrigo - All i want pa i ovo je prelepo, 4-5 suzica zbog introspekcijskog dela is it something wrong with me

Cat Pierce - You Belong To Me ova pesma mi je za ono anksiozno, nakupljeno stanje u kojem želiš da plačeś, al suza nema. To ne znači da je loša ako joj nisam dala suzicu, nego tako utiče na mene.

Zoe Wess - Lightning Ova pesma mi je za kraj, u smislu kad se već isplačem, pustim sebi ovo i kažem 'Paučice, ti si jaka!'

Giorgia, Marco Mengoni - Come neve Pošto mene radi tekst više nego muzika na plakanje, ja ne mogu plakati kad ne znam italijanski, ali mogu pustiti suzicu na jedno doba mog života kad sam sa mamom učila italijanski misleći da će ona dobiti zaposlenje u Italiji (danas znam samo dane u nedelji i brojeve da nabrojim)

PF2:
Céline Dion - Think Twice Pa, dobro, ovako na prvu jest da je malo pateticno, ali svi smo patetični kada raskidamo i bolujemo, 3 suzice za 3 moja bivša

Zayde Wolf ft. Neoni - Oblivion pa ovo mi je predplakačka faza kad krenem analizirati i biti poeta, nema suzica, ali ih nagoveštava

Jane Zhang|張靚穎 — 星光 pesma mi je onako kao snažna, al stvarno mi je važan tekst i ne mogu se ovako zaplakati tek na nerazumljivu dramu, dajem jednu suzicu zato što nemam suzice

Kristína - Oceán
jako lepa pesmica, al opet ne razumem tekst za suzicu, no nalazim izvesnu nostalgičnost jer iznalazim da me podseća na Mayu Sar ili Karolinu Gočevu sa početaka

Barbara Pravi - La Pieva (Chez moi)
setila sam se svoje bake i sela, 3 suzice

Gerd - Survive The Crisis Ovo je sigurno jedan od onih yt algoritam predloga na koje nam je suđeno da kliknemo u 2 ujutru, 4 suzice

Do sutra...
 
Season 5 Friends Tv Show GIF by Friends
 
Posle gotovo svih vaših komentara, ja se ovako osećam.


Nisam očekivao sada da pesma bude za svačije uši (iako je meni vrh vrhova), ali ovoliko crvenjenje i sahranjivanje je izvan svake humanosti! :mad:

Mislio sam da ćutim, ali moraću i ja barem za vikend jedan 🚥 da koliko-toliko ublažim stanje.
 
Ja sam šoknut koliko komentara ste danas izbacili, svaka čast ljudi znači da vas FSC inspiriše!

Al ipak se uzdam u one što glasaju suprotno komentarima. 😁
 
Back
Top