265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Crvena Boja - Pesme za seks (nadam se da ste bili maštoviti) a tu je i kao neki up tempo tip pesama.

Bad Bunny - Tití Me Preguntó -

Imao sam u planu da šaljem Bad Bunny-ija ali sa drugom nekom pesmom.

Ova mi nije među njegovim najboljim. Kontam ko voli rep ovo će mu se i svideti, što se mene tiče ovo mi je neka sredina. 3/5

Set It Off - Why Worry -

Meni se ovo baš sviđa samo nisam očekivao rok pesmu u ovoj grupi. Svakako prija. Baš dobra stvar. Mogu da se povežem sa tekstom, sviđa mi se melodija, glas.. Ma sve. Od mene svaka čast za ovo. 5/5

Aleksandar Tarabunov Feat. Tamara Todevska - Samo ti mi falish -

Nije nešto što bih sam ovako pustio i hteo da slušam. Jednostavno nit je zarazno nit ima neki posebno interesantan i dubok tekst. Kontam zašto je u seks grupi ali žao mi je ovo kod mene ne može imati prolaznu ocenu. 2/5

Stefanos Pitsiniagkas - Dynata (Ta Ta Ta) -

Ovo mi je ubilo svaku želju za seksom. Pri kraju sam se jedva suzdržao da ne preskočim pesmu. 1/5

Isabel LaRosa - favorite -

Izazovno. Senzualno. Njen glas je predivan i nekako baš pripada ovoj grupi senzualnih romantičnih pesama. Ko god je poslao je bar ubo zadatak skroz. Prekratko traje i to je da kažem jedina mana. 4/5

Jude & Frank - La Tarde

Ovo me je iznenadilo pozitivno. Uglavnom ne volim kad se nešto ovoliko ponavlja ali ovo mi je prijalo jer melodija baš vozi i razumem poentu pesme. 4/5

David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama -

Čuo sam ovo dosta puta već i još nije dosadilo. To je valjda dobar znak. Nije mi ovakav tip pesme za sam vrh ali mi se sviđa bez obzira na to što mi nije kao wow. Ovo je sigurno nešto što će se većini ovde dopasti i to se na kraju najviše gleda. 4/5

Angelina Mango - Melodrama -

Opasna Angelina puca na pobedu na FSCu kad već nije mogla na ESCu. Dobra je stvar ovo. Želim Angelini puno uspeha u njenoj karijeri a i ovde na fscu. 4/5

INNA - Cheeky

Brzo prošlo. Ništa me ovde nije privuklo. 1/5

Michele Morrone - Feel It

Makar je ubodena tema sa ovom pesmom. I u spotu vidim bilo akcije na pretek.

Pesma mi je samo ok. Nije me kupila skroz. Ovo mi je više neka sredina. Probao sam da je poslušam više puta i jesam ali za sada mi nije to to. 3/5

Gossip - Real Power -

Ova pesma me baca u rebus. Sviđa mi se ali kao da mi nešto fali. Ne znam, možda je i do njenog glasa. Glas joj jeste fenomenalan ali ne paše mi uvek. Ajde da kažem da će ovo dobiti prolaznu ocenu i da posle više slušanja može dobiti i čistu peticu. 4/5


Naïka - Ma Chérie -

Čista umetnost. Baš onako lepuškasto. Volim njen glas ovde i melodiju u pozadini. Baš daje vajb neke pesme koja je tu da te opusti i umiri. 4/5


Zelena Boja - Etno pesmuljci da mi donesu mali predukus nebesa.

DNK feat. Naum Petreski х Dzambo Agusev Orchestra - Zivote Brate - Jako zanimljiv odabir za etno. Njihovi glasovi su mi odlični, tekst mi baš prija. Sviđa mi se ali treba mi malo više vremena i slušanja da bih dobro procenio pesmu. Za sada mi je ovo neka sredina ali sa velikim potencijalom da poraste. 3/5

Lozano - Vardare -

On ima jako lep glas zaista. Uživanje je slušati ga i razumem emociju koju iskazuje kroz ovu pesmu. Prelep etno pesmičak koji mi definitivno prija. 4/5

Krajno - Lutam -

Ovo sam imao u planu da pošaljem. Odlična stvar nema šta. Baš baš vozi. Ovo je moderan etno koji mi odmah prija. Budući da sam slao i Božu Vreću ne treba biti čudno da volim ovako nešto. Etno kidalica. 5/5

Jerry Heil & alyona alyona- ПОДОЛЯНОЧКА -

Ukrajinci kidaju sa ovim modernim etnom. Više im volim pesmu sa evrovizije ali i ovo je super. Ima zarazan refren pesma i ovo je stvar koja će sigurno dobro proći ovde. 4/5

Cesaria Evora - Sangue de Beirona -

Prvo pozitivne stvari, ovi instrumenti su super zaista. Daju tu pozitivnu atmosferu. Van toga, ovo prosto nije za mene. Previše se ponavlja a zaboravno je. 2/5

Trad.Attack! - Pass-pass - Zanimljivo da je ovo prošlo za etno. Meni se ovo uopšte ne uklapa u moju definiciju etna. Pa čak ni onog modernog. Bend Krajno ima super pesme u tom moderno etno stilu. Ovo mi baš odskače od etna.

Ne znam. Svako ima neki svoj istančan ukus izgleda, meni je ovo testerisanje mozga u ovom trenutku a opet mogu i da zamislim da bi se Destriju od pre par godina ovo čak i dopalo. Ne znam. Poslušaću još par puta pa ako me još uvek bude testerisalo samo ću zauvek lupiti blokadu u mozgu za ovu pesmu. 2/5

FAUN feat. Fatma Turgut - Umay -

Interesantno. Ne mogu da kažem da mi je baš baš loše. Nije. Nije mi ni predobro. Više je neka zlatna sredina. I treba mi više slušanja za ovo. 4/5

Oonagh - Nan Úye -

Dobro je ovo. Nije mi za sam vrh ali prijalo mi je da poslušam. Nije me odbilo na prvu već ima nešto u ovoj pesmi što me tera da je slušam. Mislio sam da će me jezik odbiti, inače mi smeta ovo prenaglašeno h, bar kako ga ona izgovara ali to nije dovoljno da mi uništi pesmu koja je van toga dobra 4/5

Слободан Тркуља - Свадбарска

Slobodan je jedan vrstan umetnik. Volim ovog čoveka i način na koji sve ono što on jeste prenosi kroz svoje pesme. Čista lepota i umetnost! Tako je i sa ovom pesmom. Još je ovo baš pravi etno i zadatak skroz uboden! 5/5

Beyoncé - AMERIICAN REQUIEM (Official Lyric Video)

Ovo mi na prvu uopšte nije bilo za etno. I sada bih možda mogao da imam debatu kako ovo pripada Etnu ako je definicija etna

Етно музика (изворна, народна, традиционална, етничка, музика света)

Kontam da ne može precizno da se definiše i svaka nacija ima neku svoju narodnu tradicionalnu muziku i za Ameriku je to Kantri.

Ako se udubim malo više u priču shvatam na šta je Beyonce išla.

Prvo moramo shvatiti šta requiem a znači odmor ili misa za dvoje. Dakle pesma koja je tu da oda počast mrtvima.

Odmah mi se sviđa i njena kreativnost u načinu na koji piše American sa dva I. Pretpostavljam da hoće da pomislimo na broj 2. Kreativnost je uvek na nivou kod Beyoncee.

Dakle, pesma ima puno skrivenih poruka koje polako počinjem da otkrivam a to možeš samo ako se udubiš u tekst i u ono što ona ovde ispoljava. Ceo album je jedna ogromna poruka i toliko je povezana svaka pesma jedna s drugom da prosto počinjem da shvatam šta ovde Beyonce radi. Priča životnu priču i sve ostavlja na papiru. Svaku emociju mogu da osetim. Zaista predivno.. 5/5

PS: Za ovu pesmu bih pisao još više ali se bojim da se raspišem jer i onako imam maksimalan broj reči po jednom postu pa je teško sastaviti sve u jedan post tako da ću komentare morati da ostavim u dva različita posta.
 
Žuta Boja - Neko sunašce, radio pesmuljci koji bi trebalo da mi donesu osećaj radosti. Aj da vidimo.

Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea - Honey Boy -

Spot me je malo istramuirao. Ali valjda i ljudi od meda treba da osete ljubav :D. Simpatična pesmica bržeg ritma ali mi nije to to. Ne mogu da se povežem s ovom pesmom osim što eto mogu da kažem da mi vuče na radost. Ostavlja osmeh na licu. Možda je to i dovoljno ko zna :D. 3/5

Phil Harris, Bruce Reitherman - The Bare Necessities (From "The Jungle Book"/Sing-Along) -

Kako me je ovo samo vratilo u detinjstvo pa ovo je prelepo... Look for the simple Bare Necessities forget about your worries... Život može biti tako jednostavan, ne mora se komplikovati. Jeste, život donese i teške stvari i svako od nas je to iskusio na svoj način, ali je opet jednostavan i lep. I lepe stvari će doći nekad i same od sebe ako imaš takav odnos prema životu, da kroz svaku situaciju prođeš sa osmehom na licu. Mislim da me je ovo još više pogodilo zbog nekih ličnih stvari koje mi se sada dešavaju. Svakako hvala na podsetniku da je život lep. Zahvalan na svakom trenutku ^^ 5/5

Meghan Trainor - Better When I'm Dancin' -

I ovo vuče na radost. Lepo je i može se poslušati bez neke muke, onako samo se opustiš i slušaš. Jedina neka zamerka mi je što se dosta ponavlja pesma a opet valjda je to i cilj. Onako happy pesmica koja tera na ples. Aj neću da budem cepidlaka. 4/5

ILLENIUM & Teddy Swims - All That Really Matters

Ovo mi nekako više ide u balade ali kontam zbog refrena i tog nekog up tempa pripada i ovde jer je poruka pesme jako jako ohrabrujuća. Ovo je čista umetnost. Od glasa, melodije do samog teksta. Find someone you can come home to, find someone you can die for. Mogu reći da mi je Bog tu želju ispunio i da imam konačno nekog ko bi tu bio za mene i nekog ko je istrpeo i najgoreg Destrija da bi na kraju izvukla ono najbolje iz mene. 5/5

Barns Courtney - Fire -

Jako volim ovakve pesme. Uzbudljiva melodija, pesma prži tom pozitivnom energijom. Stvarno predobro. 5/5

La Rappresentante di Lista - Diva (Official Video) -

Pesmica koja dođe i ode kao vetrić. Dok slušam lepa mi je ali brzo prođe i nije pamtljiva. Možda posle par slušanja i upali. 3/5

Lizzo - Juice

Ne volim Lizzo i njene pesme i ova pesma nije izuzetak. Ne bih trošio reči na ovo jer bih najverovatnije napisao svašta. Poštujem tuđi ukus ali poštujte i vi moje pravo da mi se nešto ne dopadne. 1/5

The Kolors - ITALODISC7O -

Brz pesmuljak, onako može da se posluša ali ne oduševljava me. 3/5

Marshmello & Khalid - Numb -

Poslušaću još par puta da bih doneo pravi sud, ali ovako na prvu mi je ok. Čuo sam je ja mislim na radiju ali se nikada nisam udubio baš da je poslušam. Ovo mi je prvi put da se baš udubim. Na prvu je sasvim ok. 3/5

Dua Lipa ft. DaBaby - Levitating

Ok je meni Dua Lipa. Ima pesme uz koje možeš da se opustiš i uživaš. Samo što mi ova kombinacija sa DaBabijem nije baš prijala. Onako sredina mi je neka. Nije nešto što me je oduvalo s nogu. Uglavnom ovakve pesme sa brzim tempom i melodijom nisu pesme za mene. Zavisi dosta od mog raspoloženja i nekad ih jako volim i umeju da me voze ali više volim kad u nešto mogu da se udubim i da se sa pesmom povežem. To ovde nije slučaj a opet u muzičkom smislu zaista nije loše zato je ocena - 3/5

Fast Boy - Good Life
Brzo mi je prošlo i onako uživao sam. Treba mi više slušanja da mi baš baš bude vrh ali za sada sasvim solidno! 4/5

RÜFÜS DU SOL - Underwater
Odlično je ovo. Mogu da vidim Rufusa kao pobednika. Nije teško zamisliti. Stvarno prija ovaj bit, prijaju reči u pesmi. i njegov glas. Sve se uklapa u jednu jako dobru i kvalitetnu pesmu. 5/5
Pipiolas - Romancero Propio -
Refren kida. Sviđa mi se dinamika u ovoj pesmi i između njih dve. Baš dobri glasovi koji se poklapaju skroz. Melodija je toliko captivating. Uvuče te u celu priču i neće da pusti. Odličan izbor! 5/5


Plava Boja - Baladice na koje mogu i da plačem. Ovo je grupa za moje uši.

Zorja - Kao ti -

Volim Zorju jako. Ima jako lep glas i ovakve pesme mi generalno jako prijaju! Tekst je isto brutalan. Svaka čast na izboru. 5/5

Faouzia & John Legend - Minefields -

Jasno mi je da ko god je ovo poslao puca na pobedu. Ovo je zvuk koji će kod mene uvek proći. Na prvu me je kupilo. Prosto sam zaljubljen u njen i njegov glas. Tako se dobro poklapaju da je to neverovatno. I tekst me je skroz kupio, eh, da mi je sposobnosti da izbegnem neke nagazne mine u životu... 5/5

Olivia Rodrigo - All i want -

Ovo mi se dugo vrtelo na plejlisti i trebalo je da pošaljem ovo ali nikako nisam. Drago mi je da neko jeste. Super stvar zaista. Ne znam kako će se dopasti većini forumaša ali meni se baš dopada. Mislim da nijednu njenu pesmu ne mogu a da ne volim. Devojka je odlična! 5/5

Zoe Wess - Lightning -

Pristojno. Nije mi u vrhu balada ovde. Mislim i prejaka je konkurencija jer sam do sada svakoj pesmi u ovoj grupi dao peticu. Ali ovo je opet nešto što meni prija i tip pesme koji će mi uvek prijati. 4/5

Giorgia, Marco Mengoni - Come neve -

Kada sam ovo video na predstavljanju pesama za ovaj FSC umalo nisam vrisnuo od muke. Gledao sam listu pesama bar 3 puta i bio sam ubeđen da je ovo već bilo. Ipak nije. Svakako nisam besan na forumaša ili forumašicu koji se setio ili se setila da pošalje ovu umetnost. Besan sam na sebe što nisam poslao ovo još tada kad sam je prvi put čuo.

Pesma mi je predivna prosto. Nemam dovoljno reči u vokubularu svom da opišem emocije koje budi u meni. I nakon svog tog vremena kako ovo nisam čuo i dalje plačem uz ovo. 5/5

Céline Dion - Think Twice -

Céline je prosto jedna kraljica balada. Njen glas je premoćan. Tekstovi uvek imaju neku veću dubinu nego što bi na prvu moglo da se zapazi. 4/5

Zayde Wolf ft. Neoni - Oblivion -

Power balade kakve volim da slušam. Fenomenalan glas, gradacija u pesmi je nešto poput filma. Pesma nakon prvog refrena dobije i taj neki zaokret gde se njihovi glasovi poklapaju savršeno. Odlična stvar zaista. 5/5

Jane Zhang|張靚穎 — 星光
Bravo za onoga ko je ovo poslao. Stvarno bih trebao više da se udubim u ono što Kina ima da nam ponudi što se muzičke scene tiče. Jer ovo je predobro. Od pesme do produkcije ma do svega. Ona je oduvala svojim glasom i ovo je pesma u kojoj ću uživati i posle FSC-a. Hvala forumašu koji je poslao ovo! Predlažem svima da odu i prevedu tekst ove pesme jer je zaista prelep! 5/5
After passing a certain pathway you will start to feel
Those who would spend all night chatting with you become fewer and
fewer
Tired of being chased by loneliness
Finding a person who loves you who you can entrust yourself with until you grow
old

Kristína - Oceán -
Neko je pokušao da udari na moju emotivnu stranu i uspeo je u tome! Od kad sam upoznao svoju ženu počeo sam da učim Slovački i da slušam njihove pesme i da otkrivam njihovu muziku i razne autore. Ovo je odlično i baš baš moj ukus! 5/5

Barbara Pravi - La Pieva (Chez moi) -
Baš volim Barbaru. Najviše kod nje volim što joj svaka pesma ima smisao i jaku, snažnu poruku. Stvarno je predobro slušati ovo. 5/5

Gerd - Survive The Crisis
Odlična balada. Volim ovakav zvuk a njen glas je prelep. Ima nešto i u tekstu što te još više privuče da slušaš. Osetiš ono o čemu peva. Magično. 5/5
 
Evo i mog semafora s tim što bi kroz par dana mogao da izgleda dosta drugačije. Pesme sa zvezdicom su mi favoriti za pobedu. 🤩


PRVO POLUFINALE

01. Bad Bunny - Tití Me Preguntó
02. DNK feat. Naum Petreski х Dzambo Agusev Orchestra - Zivote Brate
03. Zorja - Kao ti
04. Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea - Honey Boy
05. Lozano - Vardare
06. Phil Harris, Bruce Reitherman - The Bare Necessities

07. Meghan Trainor - Better When I'm Dancin'
08. Set It Off - Why Worry
09. Faouzia & John Legend - Minefields
10. Krajno - Lutam
11. ILLENIUM & Teddy Swims - All That Really Matters
12. Olivia Rodrigo - All i want

13. Jerry Heil & alyona alyona- ПОДОЛЯНОЧКА
14. Aleksandar Tarabunov Feat. Tamara Todevska - Samo ti mi falish
15. Cesaria Evora - Sangue de Beirona
16. Trad.Attack! - Pass-pass ⭐

17. Cat Pierce - You Belong To Me
18. Stefanos Pitsiniagkas - Dynata (Ta Ta Ta) ⭐
19. Barns Courtney - Fire
20. Zoe Wess - Lightning
21. FAUN feat. Fatma Turgut - Umay

22. La Rappresentante di Lista - Diva ⭐
23. Giorgia, Marco Mengoni - Come neve
24. Isabel LaRosa - favorite


DRUGO POLUFINALE

01. Jude & Frank - La tarde
02. Céline Dion - Think Twice
03. Lizzo - Juice
04. Oonagh - Nan Úye

05. The Kolors - ITALODISCO
06. Zayde Wolf ft. Neoni - Oblivion
07. David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama
08. Marshmello, Khalid - Numb
09. Dua Lipa ft DaBaby - Levitating
10. Angelina Mango - Melodrama
11. Jane Zhang|張靚穎 — 星光
12. Fast boy - Good life
13. Kristína - Oceán
14. INNA - Cheeky ⭐
15. Slobodan Trkulja - Svadbarska
16. Michele Morrone - Feel It
17. RÜFÜS DU SOL - Underwater ⭐
18. Barbara Pravi - La Pieva (Chez moi)
19. Gossip - Real Power
20. Gerd - Survive The Crisis
21. Pipiolas - Romancero Propio
22. Beyoncé - AMERIICAN REQUIEM

23. Naïka - Ma Chérie ⭐
 
Ja bome sam u ogromnom hajpu zbog količine komentara i semafora, nadam se da ovo i zadovoljava čula @Dežurni i kod tebe! Mislim, shodno apetitu.

Vrlo maštovito glasate i veoma je neizvesno, ko zna šta će ovo na kraju rezultirati. Glasajte slobodno, utičite na stanje na tabeli.
Love ya,
B.
 
Ja bome sam u ogromnom hajpu zbog količine komentara i semafora, nadam se da ovo i zadovoljava čula @Dežurni i kod tebe! Mislim, shodno apetitu.

Vrlo maštovito glasate i veoma je neizvesno, ko zna šta će ovo na kraju rezultirati. Glasajte slobodno, utičite na stanje na tabeli.
Love ya,
B.
Da daa 😍
Mada nekad mi presedne kad me zacrvene 😆
 
Najgore je kada si po komentarima na sredini, na 50% sanse, pa cekas do kraja koja ce strana preovladati, dal zelena ili crvena. :)
 
Nama uleteo uljez u hotel. Imajući u vidu dešavanja na prethodnom izdanju u delegaciji Arsenata preduzete su bezbedonosne mere najvišeg nivoa. Protestno pismo upućeno delegaciji Bebilenda.
#molimozamir
 
Druga grupa komentara za zeleni i žuti tim.

Uz koje pesme bi Paučica poželela da postane slatka čobanica u trajanju od 1 do 5 dana:

PF1:
DNK feat. Naum Petreski х Dzambo Agusev Orchestra - Zivote Brate mislila sam da ću ishejtovati ovu pesmu ali mi se zapravo dopala, setna je nekako, a pošto paučica voli da popije i pojede, čuvala bi ovčice svih 5 dana, da bi onako umorna na kraju dana sela kod nekog domaćina i pričala uz ovo svoju tužnu priču

Lozano - Vardare jel se ovo Toše reinkarnirao? Ista mi boja glasa baš i stil i sve. No, na stranu, ne bih čuvala uz ovo ovčice, i nije mi etno, nego balada sa motivima lokal geografske simbolike ako ima smisla. Ovo bih slušala kad bih se vraćala od ovog prvog domaćina gore opisanog kući, posle tih 5 dana, jer bih se vrv za to vreme i nesrećno zaljubila u nekog. Kme.

Krajno - Lutam joj, ovo mi je kao neki klasični THC, Coby tekst, čuvala bih ovčice uz ovo 2 dana, treći ne bih dočekala jer bih nekog do tad opljačkala i pobegla u Kanadu

Jerry Heil & alyona alyona- ПОДОЛЯНОЧКА nekako zamisljam da sam Jerry cuvala bih ovcice 4 dana preko 7 brda i dolina i bila neka sirotica ponosna kojoj bi dobri šumski div Alyona poslala princa na 5. dan da je spasi i na kraju bi sa balkona dvorca ponosno pevala o svojoj domovini

Cesaria Evora - Sangue de Beirona
prelepo, nije mi ovo za ovčice pre za neke lame o kojima priča deci kako ih je 5 dana i noći čuvala u detinjstvu i izrasla u ponositu ženu punu iskustava i ljubavi srećnu a i nesrećnu u životu

Trad.Attack! - Pass-pass ju, uz ovo bih bila neka buntovnica koju bi roditelji poslali da se uzme u pamet na selu al ona bi uz ovo oterala sve ovce

FAUN feat. Fatma Turgut - Umay predobro! Uz ovo bih bila šumska vila zaštitnica i čobana i ovčica 5x zauvek

PF2:
Oonagh - Nan Úye pa, zanimljivo mi je ovo stvarno, ali uz ovo mogu da vidim rekapitulaciju iz drona, kako u beloj haljini trčkaram za ovčicma svih 5 dana

Slobodan Trkulja - Svadbarska Bože, kakva pesma, kakav tekst i simbolika! Uz ovo postajem kraljica svih Slovena i podarujem svakoj kući po 5 ovčica.

Beyoncé - AMERIICAN REQUIEM I tako udari grom na Svetoga Savu i pobi mi sve ovčice, al posle se napisaše pesme da su to sve prouzrokovale neke tajne organizacije

Uz koje pesme bi Paučica potiskivala tugu i oslobađala guzu u ritmu muzike za ples, 1-5 puta u danu:
Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea - Honey Boy čistih 5 puta u danu

Phil Harris, Bruce Reitherman - The Bare Necessities pa, preslatkoo! Samo ja sam problem, mene sve dečije pesmice ili stvari koje me vraćaju u detinjstvo rasplaču pa guza ne mož da se mrdne, ali možda se sve to promeni jednog dana kad budem imala decu

Meghan Trainor - Better When I'm Dancin' mrdnula bih jednom guzom onda kad čitavo društvo odustane od mene smatrajući me smaračicom, čisto da im pokažem da imam to u sebi

ILLENIUM & Teddy Swims - All That Really Matters tanka je granica između tuge i pozitivnosti, rastužila me, guza ne mož da se mrdne

Barns Courtney - Fire super mi je ovo, mrdam 4-5 puta usputno guzom ali prvenstveno rukicama glavom i nogama

La Rappresentante di Lista - Diva Slatko mi je ovo, uhvatila bih se 4 puta s drugaricom za ruke sa malo gasa od pivceta dok skakućemo bezbrižno do druge kafane

PF2:
Lizzo - Juice Pa, ako prva ja trebam da sijam da bi svi oko mene onda sijali, nema problema, 5 puta ću mrdnuti guzom

The Kolors - ITALODISCO pa ovaj dom penzionera u spotu ide samo desno levo, gde cu ja da mrdnem vise od njih - to bi se zvalo nepostovanje. Samo tap-tap rukicama.

Marshmello, Khalid - Numb bas je feel good pesmica samo se plasim da ne bih isla na shazam da trazim koja je jer mi zvuci ko svaka koju bih cula na radiju, al mrdnula bih jednom guzom

Dua Lipa ft DaBaby - Levitating ne volim sto moram priznati da je dobra, bas je dobra, al nije nešto plesačka, pa, jednom bih mrdnula

Fast boy - Good life ovo me zanosi na tako lep način da ne znam ni koje ni kakve sam pokrete napravila

RÜFÜS DU SOL - Underwater ovo me je baš pomerilo a ja uz ovakve pesme ne igram nego gledam zvezde, grad, ulice, noćne lampice i prolaznike. Lepo i tužno, distopijski a i pozitivno. Baš takva sam i ja. Čestitke.

Pipiolas - Romancero Propio prava pesma za kraj, spot je bas captivating i dokaz da ne moram razumeti o cemu se peva da bih videla da li je nesto umetnost, cestitke, mrdnula sam se, al iznutra
 
Nama uleteo uljez u hotel. Imajući u vidu dešavanja na prethodnom izdanju u delegaciji Arsenata preduzete su bezbedonosne mere najvišeg nivoa. Protestno pismo upućeno delegaciji Bebilenda.
#molimozamir
Bebi Dol nije prisutna trenutno, sutra će da priča sa ljudima zaduženim za bezbednost.
 
Back
Top