265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Neki glasovi su pristigli.
Skandalozno koliko ne volite pesmu domaćina 😔
 
Prezentacija je bila odlična!
Nadam se da ću prekinuti loš niz kod Bebija, koliko se sećam u skorije vreme bez finala.
 
Hfala hfala 😁

Ovo mi je treća organizacija računajući jednu sa starog foruma, zaboravio sam pojedinačne statistike ko je kako prolazio kod mene 😆
 
Moji utisci na pesme 2. polufinala

01. Jude & Frank - La tarde
Nostalgija i sećanja na detinjstvo, na lepe momente, uspomene, ljude kojih više nema u životu ili na ovom svetu. Mir


02. Céline Dion - Think Twice
Titanik sam prvi put gledao '97. sa babom i dedom u Domu sindikata kada sam imao 10 godina. Pamtim da je babi i dedi bilo vrlo neprijatno da sa mnom gledaju scenu kada se Kejt skinula da pozira


03. Lizzo - Juice
Češljanje barbiki u dvorištu i mozak na otavi.

04. Oonagh - Nan Úye
Jel samo ja pamtim neki zanimljivi crtani film sa čarobnjacima i zmajevuma. Svaki čarobnjak je imao svog zmaja. Bio je i neki crveni, zao


05. The Kolors - ITALODISCO
Ada Ciganlija i sve miriše na krofne, palačinke i kokos kreme za sunčanje... Sunce prži, muzika trešti.

06. Zayde Wolf ft. Neoni - Oblivion
Moja drugarica Isidora i ja smo se u predškolskom uzrastu igrali igre u kojoj zamišljamo da sam ja ušao u njeno dupe ceo a onda i ona sama u svoje dupe i onda skačemo po bračnom krevetu njenih roditelja u mraku i zamišljamo da smo u njenoj utrobi.


07. David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama
Kad sam išao na dejt pa me lik dočekao u štiklama i naljutio se na mene što se ništa nije desilo a on ceo dan nije jeo pripremajući se za dejt haha.

08. Marshmello, Khalid - Numb
Zatvorili mi sushi u Beo tržnom centru.


09. Dua Lipa ft DaBaby - Levitating
Alergičan sam na lipe.

10. Angelina Mango - Melodrama
Mango sam prvi put probao baš u Italiji kao mali i imao mi je ukus breskve pomešane sa šargarepom. Upravo pušim vape s ukusom manga.

11. Jane Zhang|張靚穎 — 星光
Sok od višnje, komarci i zalasci sunca u 8 uveče. A onda gledanje Esmeralde.


12. Fast boy - Good life
Miris mokrog veša, hodanje bos pontravi i hladna nes kafa.


13. Kristína - Oceán
Kada smo otišli u Bačku palanku na ceo dan 2001. godine pa nam sve propalo jer je sestra raskinula s dečkom pa preplakala ceo dan
.

14. INNA - Cheeky
Jeste skontali da mi u državi imamo jednu balerinu koja se šeta sa vašara na vašar? Pamtim i godine kad nije imala gornji deo haljine nego se vrtela golih sisa.


15. Slobodan Trkulja - Svadbarska
Volim svadbarski kupus al ne volim svadbe. Čak mi bolje na sahranama.

16. Michele Morrone - Feel It
U komšiluku u mestu gde imam vikendicu živeše stara ćerka i još starija majka. Ćerka je pazila o njoj a ona je optuživala da je uljez u kući koji hoće da je izbaci i otme kuću. Pred smrt je čak utripovala da je ona njoj ćerka.


17. RÜFÜS DU SOL - Underwater
Sećam se kad sam kao mali sa sestrom pravio katalog prdeža i imali smo čitavu tabelu, podelu prdeža po zvučnosti, jačini i trajanju zvuka i emitovanom smradu.

18. Barbara Pravi - La Pieva (Chez moi)
Imao sam razrednu profesorku francuskog jezika koja mi je u ranom detinjstvu usadila traume od tog jezika. Bila je čupava i brkata. Sada znam samo bon žur i mersi boku.

19. Gossip - Real Power
šund romani moje pokojne babe u pletenoj korpi ispod stola.


20. Gerd - Survive The Crisis
Gora od ekonomske krize mi je bila psihička, a kad to središ sam sa sobom više te ne dotiče ni ekonomska niti bilo koja druga.


21. Pipiolas - Romancero Propio
Propio se komšija Ratko pa tukao psihički bolesnu sestru Nedu. Pokojni oboje.


22. Beyoncé - AMERIICAN REQUIEM
Već sam u utiscima za pesme prvog polufinala pričao o tome da bih želeo da posetim Ameriku ali uz puno vožnje autoputem kroz lepe predele i lepom muzikom u kolima (doduše ne baš ovakvom)


23. Naïka - Ma Chérie
Roštiljijada, krpelji i psi koji trče livadama
 
Pa...ajde da jesmo.
200w.gif
 
Back
Top