American Song Contest 2022

Ne bi trebalo da bude titla jer će Kristina Radenković i Stefan Popović komentarisati.
 
Upravo počinje prva epizoda na RTS 1. Pričaju, nema titla.
 
Bukvalno mi sve deluje kao neki Netfliksov muzički rijaliti-dokumentarac.
Je l' ovo Oklahoma najladnije bila na ful plejbek? Nisam upućen, kod njih to sme?
 
Navodno su sve matrice bile jače od živog glasa. 🤡
 
Al' su negativno prokomentarisali Arkanzanku, te smeta lišće, treba čistačica, te smeta šešir.
 
Ja kontam da su ti ljudi verovatno i pošteno pevali uživo, al pošto se ovo postprodukciji tretira kao neka serijal-emisija, moguće da su sve vokale naknadno studijski peglali. I ovi što kao imaju jasan solo lid vokal zvuče ili kao plejbek ili kao da je naknadno sve peglano da bude kao u studiju. Bukvalno i Madonino pevanje na DVD/Blu-ray izdanjima lajv koncerata zvuči organskije.
 
Treba da padne neka peticija da se Kristini Radenković zabrani pristup bilo kakvom javnom prostoru.
 
Ova Majklova pesma uopšte nije loša.
 
Ovaj šou je čisto sranje. :eek: Jadni ljudi koji nikad nisu gledali ESC i ovo im je prvo takmičenje ovog tipa. Bukvalno je dovoljno pogledati nastupe na YT.
 
Iz ove druge epizode su mi od ranije poznati Džordan i ENISA. Oboje imali najbolje pesme te večeri, ali i obe pesme su generalno težak prosek. Prva epizoda dosta bolja.
 
Mene ovo sve poprilično razočaralo. Nisam očekivala tako prosječne i uglavnom neprimjetne pjesme. Iz prve epizode izdvojila mi se Held On Too Long (Heuston), iz druge Get Out Alive (King Kyote). Nije da sam pala na dupe kad sam ih čula, samo su mi lijepe pa sam ih nastavila slušati.

Sad kad sam već počela, preslušat ću i sve ostale, ali ako nastave s ovim i sljedeće godine, preskočit ću.
 
Moj favorit prvog četvrtfinala, Arkanzas, nije prošao. Naravno da je Bolton Propali prošao. :rolleyes:
 
Ništa posebno. Pesme prosečne. Izdvojila mi se Alexa samo i to je to. Što se tiče druge i treće runde poslušao sam nešto ofrlje. Odgledaću čisto da upalim kada mi je dosadno,ali mnogo više sam očekivao. Ajde možda i nešto bude do tih polufinalih večeri. 😂
 
Nastupi iz 3. kvalifikacione večeri (po redosledu nastupa)
  1. Teksas: Grant Knoche - "Mr. Independent"

  2. Luizijana: Brittany Pfantz - "Now You Do"

  3. Tenesi: Tyler Bradenv - "Seventeen"

  4. Nju Džerzi: Brooke Alexx - "I Don't Take Pictures Anymore"

  5. Alabama: Ni/Co - "The Difference"

  6. Florida: Ale Zabala - "Flirt"

  7. Aljaska: Jewel - "The Story"

  8. Južna Karolina: Jesse LeProtti - "Not Alone"

  9. Južna Dakota: Judd Hoos - "Bad Girl"

  10. Delaver: Nitro Nitra - "Train"

  11. Severna Marijanska Ostrva: Sabyu - "Sunsets and Seaturtles"

  12. Kolorado: Riker Lynch - "Feel the Love"
Glasovima žirija, u polufinale je prošla pesma "Seventeen" koju je izveo Tyler Bradenv braneći boje Tenesija.
  • Kentaki: HJordan Smith - "Sparrow" (žiri)
  • Kanzas: Broderick Jones - "Tell Me" (publika)
  • Montana: Jonah Prill - "Fire It Up" (publika)
  • Severna Dakota: Chloe Fredericks - "Can't Make You Love Me" (publika)
 
Do sada mi se baš svidjaju Texas, Oklahoma, Puerto Rico I Kansas.
 
Za one koji prate preko RTS-a, Pesma Amerike se vraća sledeće nedelje - u utorak od 23.25, RTS 2.
 
Mogli su komotno u 2 noču na RTS 3 da puste, pa nek mere gledanost. Ovamo će proći četiri epizode a oni ni drugu nisu emitovali.
 
Back
Top