au Australija 2022: Sheldon Riley - Not The Same

I ovo mu je mnogo, očekivano dno kod publike. Nastavlja se tradicija da žiri hajpuje Australiju do besvesti.
 
Publika je potpuno realno ocenila pesmu i nastup. Kod žirija, po običaju preterivanje.
 
Već par godina Europa pokazuje Australiji da su dosadni i višak ovdje. Za žiri no comment. EBU, mičite Australiju s ESC-a već jednom
 
Sta znam, mene ne cudi dobar ziri plasman za ovakvu pesmu. Da je bilo preteranog guranja onda ne bi prosle godine dozvolili da ispadnu. Nije me iznenadilo ni poene od zirija ni nepostojece poene od publike.
 
Svaka čast za nastup i interpretaciju..
 
A nemam šta reći, skupio je sasvim solidan broj bodova od publike u polufinalu
 
Da. Lepe poene u pf-u je skupio od publike koji su isparili u finalu, a spasio ih je Azerbejdzan od 0p, kao sto je njih Gruzija. Svi smo ocekivali da ce mnogo bolje proci kod zirija, ali uopste nisam ocekivao da ce bas tako lose proci kod publike, a opet nisam iznenadjen.
A moje skromno misljenje je to da je ovaj njegov "stajling" puno doprineo da ljudi ne glasaju za njega. Verujem da je bio odbojan velikoj vecini (kao i meni), tako da pesmu nisu ni culi. Iako je bio medju poslednjima u nastupu, bio je nezgodno smesten izmedju favorita i "frendli Public" pesmama i upecatljivim.
Top 15 je sasvim zadovoljavajuci za njega.
Meni ce ostati u TOP 5.
 
Generalno ne volim kiceraj, vise sam za neku jednostavnost, mada mi ne smeta kada je neki umeren i fin upakovan kic.
Ovo sa maskom, sa puno nekakvih nakita, ova haljina ili sta je vec mi je preogromno i ne mogu da povezem sa pesmom. Uglavnom sa kojima sam komentarisao, kazali su kako im se ne svidja kako izgleda, a kada spomenem pesmu da je dobra, lepa i lepo otpevano, kao da je nisu ni primetili; tipa kao ok pesma, ali na sta ono izgleda (misleci na nastup).
Recimo, Spaniji zameram na golom dupetu i tu svi komentarisu kad spomenem Spanija: "To ona sa golim dupetom?", a pesma, ko sisa pesmu i ceo nastup.
 
Sve je ovde prenaglaseno, kao i citava australijska percepcija Evrovizije (ko im je gledao NF, video je), gde se ponasaju kao da biraju takmicara za sou nakaza. Australijanci sadrze bukvalno sve esc stereotipe na jednom mestu.

Rezultat mi je totalno adekvatan, nadam se da ce Australija dogodine konacno ponuditi nesto van sablona, steta za Voyager ove godine, mozda bi plasman bio slican, ali uz bar neke poene kod publike.
 
Upravo to. Imam utisak da oni vide da je to uspeh za Evroviziju. A po meni, ako zele bas uspeh onda da bude nesto poput Dami Im-Sound of Silence. Pre svega mislim na to kako je sve bilo kako treba, od nastupa, pesme, glasa i same pojave. E onda bi sigurno imali i poene od publike.
 
Iskreno, taj detalj nisam odmah skontao. Vise sam se slozio da je sve prenaglaseno, kao i njihov izbor.
I da treba da se vrate na pocetak. Da se resetuju.
 
Sta znam, mene ne cudi dobar ziri plasman za ovakvu pesmu. Da je bilo preteranog guranja onda ne bi prosle godine dozvolili da ispadnu. Nije me iznenadilo ni poene od zirija ni nepostojece poene od publike.
Postavlja se jedno pitanje....Da li bi Australiju prosle godine izbacili u polufinalu da je predstavnica Australije dosla u Roterdam? Oni su njih izbacili, prvo sto nisu otisli tamo, nisu napravili neke troskove, plus samim Australijancima ce biti dosta manje zao ispadanja jer nisu presli toliki put. Dok god Australija bude isla u zemlju domacina, bice u finalu kao nagrada za predjen put. haha :D
 
Postavlja se jedno pitanje....Da li bi Australiju prosle godine izbacili u polufinalu da je predstavnica Australije dosla u Roterdam? Oni su njih izbacili, prvo sto nisu otisli tamo, nisu napravili neke troskove, plus samim Australijancima ce biti dosta manje zao ispadanja jer nisu presli toliki put. Dok god Australija bude isla u zemlju domacina, bice u finalu kao nagrada za predjen put. haha :D

A mislim da bi ispali svakako prosle godine, mnogo je bila konfuzna pesma
 
Koja se meni bas dopala za razliku od prethodnih godina. Ali mogu reci ocekivano ispala i isto mislim da bi svakako ispala. :(
 
Ovaj nastup mi je bio previše dramatičan. Publika je to prepoznala
 
Back
Top