au Australija 2022: Sheldon Riley - Not The Same

Nema mi tu emocije nikakve, a i pjesma je dosadna, ali pošto će žiri obilato svršit na ovo, onda ima def šanse za prolaz
 
Tako je naporan sa tim jecajima i kukumakanjem. Ni ja nisam isti, ni jednojajcani blizanci nisu isti. Svi smo razliciti, ajmo sad svi da placemo
 
Kad bi se Australijanac ovako obukao (kao kad se prosetao na ceremoniji otvaranja) na nastupu, bez one kiceraj maske, na mene bi ostavio mnogo bolji utisak. Moze crna boja, ali ova odevna kombinacija.
 
Jel se on ono drpao sa onom izraelskom zmijom po onom tepihu?
 
Ja sad gledam reprizu, ali nisam primetio. Verovatno nije doslo do tog dela.
 
Jako me smorio večeras kao i obično i samo sam htio da prestane. Piš pauza u finalu, dramatično je dosadan
 
Neću ovo svarit nikako, jednostavno ne izaziva emociju kod mene, očekivan prolaz
 
Vrhunski vokal i smorčina od pesme. Imao sam osećaj da je tri sata ponavljao not the same
 
Topčina. Nisam ni za koga glasao večeras, ali mrvicu mi je falilo da glasam za ovo. Bravo bre, dabogda bio u top 10.
 
Mislim da je ovo jedina pjesma tokom koje sam buljila u mobilni:oops:

Mislim, očekivan prolazak, ali ono, kontam da je stvarno bio bottom 3 kod publike i top 3 u žiriju
 
Ni njega nisam gledao baš, ali očekivan prolaz dalje, to nikad nije bilo upitno. Takođe očekujem vrh kod žirija i potop kod publike
 
Super je bio, odlicno peva, lepa pesmica, ne verujem da ce se kod publike proslaviti, ali meni je bio kul i nece mi smetati u finalu ni malo.
 
Veštački, usiljeno ali očekivano. Ovo je žiri materijal, tako da je to obezbedilo prolaz. Iskreno, očekujem patos kod publike, malo kome se može prodati ovako lažna emocija.
 
Pesma tezak smor i dalje za mene, jedino ostaju pohvale za vokal i donekle zanimljiv nastup ("nesto se desava").

Isto ocekujem brodolom kod publike, to je bilo jasno od pocetka.
 
Back
Top