at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Ovde kao da nema razlike u strofama i refrenu, tj. skoro da ne znam sta je sta.
Ali svakako mi je ovo odlicno i za sada su mi najbolji u 1. pf-u. To je tako dok ne budem cuo uzivo.
 
Ne dopada mi se, kao nesto izmedju 80-ih i 90-ih, uh bas je nedefinirano, a opet nije ni specificno, nista.. :(
 
Šarmantni duo će učestvovati na ESC koncertu u Amsterdamu, 9. aprila.

HIRgOlP.jpg
 
I mene počelo, iako nisam fan ovakvog zvuka generalno. Nije loše. Ipak, ovakve pesme su mač sa dve oštrice za izvođenje uživo, lako može preći u flop, poput Poljske 2018, koja je bila vrh u studijskoj verziji, a uživo potop.
 
Austrija mi je sve bolja, što i ne čudi jer se u moru ovih sporijih pesama laku ističu + snažno podržavam sportski duh Pie Marie koja je rekla da pucaju na najviši plasman, jer ni na Olimpijske igre niko ne ide da bude 4. 🙏
 
A fanice čekale lajv ko ozebo sunce 😂

Pa kroz cijelu pjesmu je njen vokal "pod efektima", ja ne znam kako to može uživo zvučati identično pa sve da je najbolja pjevačica.

Jedva čekam da izađe iz mode to užasno beskućničko biljana ajliš furanje, uvijek svi djeluju prljavo i smrdljivo.
 
yyy.jpg
''Demanding'' je novo she was sick. Pls say yes :LOL:

Bojim se da je ne isprepadaju komentarima kao sirotu Blanche, iako pevački nisu ni za poređenje :rolleyes:
 
Nakon one izvedbe sinoć, prekrstit ću je iz Pia Maria u Piana Maria, jer tako nekako je i zvučala sinoć, bože sačuvaj xD
 
Pa vidi se da je out of breath u smislu nema nikakve kondicije za pjevanje+nastup kakav zahtijeva ova pjesma. Možda bi je mogla otpjevati normalno da samo stoji. Neka se ne glupira nego neka stane na traku i trči
 
Obožavam she was sick, kao što je Hadise navodno nastupala s temperaturom i pre nastupa primala injekcije.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Baš slabo uživo, nažalost..
Navodno je vokal trebalo da bude pevačica koja nije iz Austrije, ali je ORF želeo Austrijanku. Mada ni to im nije izgovor da izaberu pevačicu koja nema nikakvog iskustva za ovakvu pesmu.
 
Back
Top