at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Ma ceo refren će biti nasnimljen na matrici, njen uživo vokal će se tu slabo čuti.
 
Kakav je ovo trainwreck uzivo, ali dobro, nije da nismo ocekivali. Ne kontam sto su je ORF i Lumix uzimali i što je uopće pristala. A te priče kao neiskustvo, trema, blabla, loše mi je. Ljudi poput te djevojke očito ne razumiju da ESC nije dječji koncert u shopping centru
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Koliko je ESC nebitan u Austriji nakon 2015. kad su jedva našli domaću pevačicu i to pritom preslabu vokalno lol
 
Tačno sam znao da mi se nikako neće dopasti uživo...jako je slabo...ne želim ovo u finalu u Torinu, ovo treba debelo kazniti što se žirija tiče .. :(

Ma ceo refren će biti nasnimljen na matrici, njen uživo vokal će se tu slabo čuti.
I čemu to, ne kapiram poentu toga.. :(
 
Suvisno je komentarisati uzivo izvodjenje i svi smo culi da ona to ne moze da izvede priblizno dobro, da bude ok. A slazem se sa Josipom ili da za ovih mesec dana nabije kondiciju ili da jednostavno stoji za mikrofonom. Pesma mi je i dalje broj 1 u 1. pf-u, ali ako gledam i uzivo izvodjenje, nekoliko mesta ispod. A sto se tice finala, sada je definitivno upitno da li ce proci.
Nije ona Serhat pa da sa losim pevanjem udje u finale.
 
Ovakav tip pesme baš mora da se pokida uživo, da bi se iole istakla. U suprotnom, uglavnom se dogodi fijasko, kao što smo imali i ranijih godina mali milion primera. Meni se čini da njih, kao i Češku, čija je pesma manirski slična, čeka identična sudbina.
 
Pia Maria je za ORF izjavila da su joj ovi "prepartiji" bili dragoceno iskustvo, da je bilo neverovatno lepo povezati se sa fanovima. Rekla je da im predstoji još mnogo proba narednih nedelja, ali ima vremena da se psihički pripremi za dan kada će nastupiti u Torinu. Navodi da će LUM!X i ona pretvoriti ESC arenu u Torinu u salu za žurke. Videćemo da li će se popraviti vokalno nakon svih tih silnih proba.​
 
Ja se nadam, a svidja mi se taj koncept da bude zurka na sceni, jer je takav tip pesme.
 
Austrijski duo u Tel Avivu

8azGdDz.jpg


i u Londonu

LNDPcD2.jpg
 
Da se lakše odlučiš za titule mis i mistera :D
 
Evo vam Luke iz Jerusalima

Tj6CsyM.jpg
 
Austrijanci su predstavili svoje kostime koje će nositi na sceni u Torinu!

Kostimi predstavljaju spoj ulične scene Njujorka, futurističke romantike i sportske ležernosti. Njihov moto je „Back In Black“ i odeća koju će nositi na evrovizijskoj sceni slična je onoj koju su nosili u video spotu za hit pesmu "Halo", i pretežno je crna. LUM!X je odabrao kostim italijanskog stiliste Andreasa Merkantea, dok se Pia Maria odlučila za tirolski butik „Manufaktur Herzblut“.

Inspirisan uličnim stilom iz Njujorka 90-tih, LUM!X nosi crnu jaknu od sjajnog vinila, odgovarajuću majicu od sjajne tehničke tkanine i udobne pantalone brenda „44 Label Group“ iz Milana. Tu su i cipele brenda „Bruno Bordese“ i ručno rađeni srebrni nakit iz italijanske juvelirnice nove25.

Materijali koje nosi Pia Maria odražavaju posebnu snagu, kreirajući harmoničnu siluetu, ujedno nudeći slobodu kretanja i udobnost nošenja na evrovizijskoj bini. Dizajnerski komadi su napravljeni od tehnološki proizvedenih tkanina, umetničkih printova i sintetičke kože. Odevnu kombinaciju zaokružuju aplikacije, nitne i kristali. Dizajnirao ih je Markus Spacier iz „Manufaktur Herzblut“, i odeća je posebno skrojena prema njenim merama. I za kraj, nosiće udobnu crnu jaknu.​

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

iaaC2zX.jpg


JQmvwKn.jpg


kkaux3p.jpg
 
Za stajling je očigledno zadužen Sacha Baron Cohen kao Brüno, Austria's hottest fashion reporter :ROFLMAO:

bruno-vassup.gif
 
Ne diraj ih, vidiš da su se lepo skockala deca. On u Milanu, a ona u tirolskom fensi butiku.
 
Pantalone su italijanske i koštaju oko 380 evra.
 
Back
Top