at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
To na njemu nisu radne pantalone već kargo, koje se mogu kombinovanati za razne prilike. Umetnik mora biti skladno obučen za scenu 😉

Josipa.

Ekspert
Bolje da je ona trčala na traci nego tražila outfit u tirolskom fensi butiku

Petar

Ekspert
OGAE član
Ovaj dečko je bar rekao da Austrija i Nemačka već 70 godina nisu u istoj državi. 😳

rintintin

Ekspert
Pozdravio ih i Blanco što je tek par nedelja nakon Sanrema otkrio kako tačno funkcioniše Evrovizija i da na njoj ne može da se glasa za svoju zemlju, lol

Petar

Ekspert
OGAE član
I sve ih zajedno pozdravlja Amandin Buržoa (FR2013) koja je prvi put čula za Evroviziju kad su je izabrali. 😍

Filhy

Ekspert
Shvatam da sam upravo završio polovinu preslušavanja pesama, odnosno ovo je 20. po redu koju sam slušao. Nastavljam i dalje sa dnevnom dozom. :)
Ova pesma je žestoki treš, znači 90-e u svom hardcore izdanju, pa nikako ovo ne bih shvatio kao nekog ozbiljnog pretendenta na visok plasman.
Međutim, ima negde dobrog beat-a i zaraznu melodiju, pa mogu reći da je ovo nešto što bi se u mom slučaju moglo opisati kao Guilty pleasure. :LOL: Podseća me u nekim delovima na pesmu Tears Louise Johnson.
Ovde dosta zavisi od nastupa, a ovakvi tipovi pesama nešto ne verujem da mogu dobro da se prikažu na evrovizijskoj sceni (često flopnu), a i oni mi ovako, vizuelno makar, deluju floparski, te ih onda ne vidim u finalu. Prednost im ipak može biti dobar redosled nastupanja i to što nema mnogo brzih pesama ni oko njih, niti u celom prvom polufinalu.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
SMALL TALK: LUM!X feat. Pia Maria ( :at: Austrija 2022 )

Filhy

Ekspert
Flop je neizbežan jer bi za ovakav tip pesme koji ima preveliku dinamiku i energiju uz jako teške visoke tonove zahteva izvođače koji imaju ogromno iskustvo na sceni, kako što se tiče interpretacije, tako i scenskog performansa i interakcije sa publikom, što evidentno oni nemaju, a uz sve to je tip pesme koji je sigurni bottom kod žirija, možda čak i za jednocifren broj poena (to doduše i teže jer svaka zemlja glasa za 10 drugih zemalja od 16 mogućih, ali je žirijevsko dno gotovo zasigurano).

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Ona se sa mausisima igra dok vežba pevanje, pa će u Torinu biti spremna za velike poduhvate. 😎

Leo Cezar

Ekspert
HAhahahahahahaaha jadni misevi :D

Meni je pesma super u top 15 su mi ali stvarno mirise na flop