at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Meni su oni simpatični i pesma mi je top, ali isto mislim da će biti flop.
 
AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAH OVO MI JE SMESNIJE NEGO STO BI TREBALO
 
Predvidjam totalni flop, ali kad je Serhat prosao bez da je ubo jedan tacan ton, sve je moguce :) Prvo polufinale je ipak preslabo ove godine, pesme vecinom osrednje i neupadljive, pa mozda jedna brza pesma, bez obzira na ocajan vokal, uspe nekako da se dokopa tog 10. mesta zahvaljujuci glasovima publike.
 
Znači, njih dvoje bukvalno deluju kao da su pali sa Marsa, pogubljeni, priglupi očigledno nesvesni svoje gluposti. :D Mislim da će na kraju i plasman biti takav.
 
Totalni promasaj. Od kako pratim ESC (preko 20 godina), ovo im je najlosija pesma.

Pokusavao sam da nadjem nesto pozitivno u njoj i nisam uspeo.

Jedino pozitivno je sto ne prozivljavam torturu koju prozivljavam slusajuci pesme Izraela i San Marina, pa su zato izbegli poslednje mesto na mojoj listi ali u svakom slucaju mrka kapa.
 
Gde je Miloš da okači austrijsku probu? Slike izgledaju fenomenalno, kao i onaj krug koji su doneli na scenu.
 
Slike stvarno deluju odlicno, ali da li se gospodjica sastavila vokalno?
 
Kad bi se znalo bilo bi super, al' ne zna se. Očigledno nisu ništa prepustili slučaju ⬇️. Scena izgleda predobro.

9631995a-101b-4ebc-995d-af0148beb007.jpg
 
Last edited:
Gde je Miloš da okači austrijsku probu? Slike izgledaju fenomenalno, kao i onaj krug koji su doneli na scenu.
Admin je u Italiji, na nekom mini proputovanju, pa ne može (ne stiže) da kači slike. Ali jesu divne fotke sa probe, kul je onaj prsten i boje lepe, biće žurke :)
 
Sve mi vise deluje da ce ispasti, moracu da stavim koji dinar na to.. Cini mi se da su njihovi direktni konkurenti za prolaz Litvanija i Letonija bili bolji..
 
Mislim da ide out...

A Litva je na kladionicama i ispod Švajcarske za prolaz. :(

Ako ostanem i bez Litve..
 
Braćo mila, pa tačno će Jovana Tipšin pre naučiti engleski nego što će ova da ubode dva tačna tona
 
Back
Top