at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Thea je moj favorit sa Beo 2020, tako da mi je bas drago sto ce ici na esc. Plus je bila u pravu za sudnji dan.
 
Meni je ceo vajb oko Pije Marije prošle godine bio beskrajno zabavan, od toga da prvo nikad niko nije čuo za nju pa se ljudi sprdali da li ona uopšte postoji, preko te pogubljene klošarske klinačke pojave i energije, pa one borbe sa pesmom da je izviče i iskasapi (još nije ni bilo toliko tragično na kraju koliko je bilo na probama), pa na kraju sve do beše međusobnog otpraćanja nje i Lum!xa na Instagramu posle same Evrovizije 😅

Ako je Edgar Alan Po stvarno pesma s kojom će ove dve sada da idu, raduje me moguć nastavak tog pogubljenog klošarenja koje Austrija može da nam servira opet 😁
 
Last edited:
Obožavam pripovetke i kratke priče Edgara Alana Poa, naročito The Fall of the House of Usher i Ligeia. Mada, iako je danas poznatiji po mračnoj poeziji i pričama koje su u žanru gotike i horora, on je jedan od prvih pisaca detektivskih priča i ima veoma dobre detektivske priče koje su manje poznate poput The Murders in the Rue Morgue i The Goldbug 😍

Na stranu moje fangirlovanje Poa, na osnovu dosadašnjih informacija i dela pesme koji se može čuti na Tviteru, u nagoveštaju je propast epskih proporcija.
 
TEYA i SALENA prepoznaju pesme ranijih austrijskih predstavnika i najavljuju svoju pesmu u martu.

 
Jel na kraju to ona Tea Davi? Mislim skroz mi je bila zaboravna pa ne mogu da je povezem, buckasta devojka jedna ako se secam, lici na ovu crnu devojku.
 
Ma sigurno su se setile Erike Papilaje.
 
Pa što da ne, ipak tamo žive.
 
Nisam optimista, ali videćemo. Onaj video je bukvalno no comment, iskreno se nadam da to nema veze sa pesmom.
 
Thea je moj favorit sa Beo 2020, tako da mi je bas drago sto ce ici na esc. Plus je bila u pravu za sudnji dan.
Takodje. Jedino sto mi je zao sto nisam cuo englesku verziju. Mislim da bi to bilo jos bolje.

Ne znam sta da ocekujem, ali cu biti blagi optimista.
 
I dalje se zelene na kladži, jedva čekam da čujem bop!
 
Back
Top