at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

maja-nikolic.gif
 
@Lavor Oni bar i spreme neke promotivne diskove, za razliku od nekih drugih zemalja.
 
Pitaće se ko je bio Edgar Alan Po i ko zna odgovor na to pitanje!
 
Ako je to zaista to, kandidat za zadnje mesto na mojoj listi je tu..
Doduše ako bude imalo karmu i vajb "The Social Network Song (Oh Oh-Uh-Oh Oh)" i može, ali za sada ne deluje..
 
Pa na osnovu toga je i kandidat, nisam kazao da je zadnje mesto, nego da ima potencijala za to.. 😁
Ovo nije kritika niti napad, ali nekad imam utisak da već unapred odlučiš koje će pesme da ti se svide a koje ne i pre nego što izađu, samo na osnovu nekih arbitrarnih informacija koje dobijemo u vezi sa izvođačima/ pesmom. Možda grešim.
 
Ovo nije kritika niti napad, ali nekad imam utisak da već unapred odlučiš koje će pesme da ti se svide a koje ne i pre nego što izađu, samo na osnovu nekih arbitrarnih informacija koje dobijemo u vezi sa izvođačima/ pesmom. Možda grešim.
Joj dešavalo se da imam malo predrasuda i da me to malo i vodi i posle čak, ali uvek dam šansu.. 😁 Taman posla...
 
Pa okačen je taj isečak na prethodnoj stranici, čitate li šta drugi pišu ili biste da svako pojedinačno utvrdi gradivo onako naglas.
 
Ne kapiram.. Pa taj isečak što je okačen sam i poslušao..a Regulus je ponovio.. 😬 Jasno..
 
Nije se odnosilo na tebe nego Regulasa.
 
Predugačak naziv. ORF je baš odlučio da rizikuje.
 
Ipak ovo ide "solidnim putem" , dopada mi se naziv.. 🤭 Skoro je dug kao "The Social Network Song (OH OH - Uh - OH OH)" i sve više mi se dopada aura i vajb.. 🤔🤔
 
Back
Top