at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Ja se plašim da ćemo do maja izludeti od Mrmovog hajpovanja za San Marino.
Pa ako TEYA & SALENA odrade priču kako treba, nije teško prebaciti se.. 🤩✌️❤️ 🇦🇹 Ali znaš šta treba sve da ti dostigneš the Godess.. Uuuh...
 
Bogami se TEYA & SALENA ne šale, ja da vam kažem..

Nego da mi ovo kupujemo dok je još 15 dolara na online kupovini, otići će to uskoro u nebesa, mark my words..:cool:
Austrian superstars TEYA & SALENA are coming for gold...

https://www.redbubble.com/i/t-shirt/Teya-and-Salena-line-up-by-lazarusheart/139558492.BTWM1

ssrco,slim_fit_t_shirt,flatlay,charcoal_heather,front,wide_portrait,750x1000-bg,f8f8f8.jpg
 
Ovo će biti ULTIMATE HIT... 🤩✌️🇦🇹
TEYA & SALENA su spremne da pokore Evropu, mala alpska država nije još ni svesna šta će ih snaći...
 
Od kandidata za zadnje mjesto do ultimate hita koji će pokorit europu, a sve to dok još pjesma nije ni izašla, svaka čast @Mrm 👏
Tako me vraća u 2012. veruj mi, objasniću vam jednom prilikom, ne mogu sada i ovde ionako me stalno optužujete da sam trol.. 🥺
 
A evo i novih detalja :)

Radijska premijera će biti kao i na eurovision YouTube kanalu, u 7:40 u emisiji „Ö3-Wecker“ dok će televizijska premijera spota biti u 8:50 u "Dobro jutro Austrijo" na kanalu ORF 2.

Šef austrijske delegacije, Stefan Zechner, kaže da pesma brzo ulazi u uši i deluje kao lagana, ali sa druge strane šalje veoma lepu poruku i samim tim izvesnu ozbiljnost.

A sada da predstavimo i ko stoji iza pesme!
PESMA „Who the hell is Edgar?“

Muzika i tekst: Teodora Špirić, Selina-Maria Edbauer, Ronald Janeček, Pele Loriano
Glavni i bek vokali: Teya i Salena
Bubnjevi, bas, klavijature, programing, gitare: Ronald Janeček
Dodatne gitare, klavijature, bek vokali: Pele Loriano
Producenti: Ronald Janeček, Pele Loriano
Snimljeno u: Ronald Janeček @ Pidgeon Records Prag, Češka Republika i Pele Loriano @ K16 Studios, Cirih, Švajcarska
Miks: Tom Oehler
Master: Henke Johnson @ Masters of Audio, Švedska
Pod ekskluzivnom licencom: Warner Music Group Germany Holding GmbH, (P) 2023 Manifester Music
Izdavači: Schneeblind Musikverlag, ORF ENTERPRISE GMBH CO KG

VIDEO SPOT „Who the hell is Edgar?“

Produkcija: OLDRICH COMPANY, s.r.o.
Izdavači: Schneeblind Musikverlag, ORF ENTERPRISE GMBH CO KG
Reditelj: Ruy Okamura
Izvršni poducent: Jindřich Trčka

A sada nove fotke :love:
Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling


AFsgwNH.jpg


KTFbWSo.jpg
 
Luka je već dizao tri prsta u Šarenici.
A Teyi jedino da saberemo, na jednoj slici jedan, na drugoj dva :D
 
Back
Top