at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Ma nemoj, ajde stavi bilo koga drugog u "solarijum" da otpeva onako.. 😂
B0UXkT.gif
 
Pa vidiš @MilanB ja baš mislim da je ovde kod Švedske, "paket" kako neki kažu, bio za toliko poena žirija... :) nije mi broj 1, ali realno sagledano mi to deluje sasvim ok..
 
Možda da je uradila neku promociju po Srbiji pa da se više pročulo da je iz Srbije, ovako mislim da Duškina napomena da je iz Srbije nije bila dovoljna..
 
Naravno, ali meni je i dalje koncept glasanja za nacije i zastave ispred pesme, onako malo... bezveze...
A zašto si ti onda mahao zastavom Srbije po Liverpulu? Ti si fan, kakve veze ima odakle si. Mogao si lepo da uzmeš zastavu UN-a ili Duginih boja i mašeš njima kao građanin sveta
 
A zašto si ti onda mahao zastavom Srbije po Liverpulu? Ti si fan, kakve veze ima odakle si. Mogao si lepo da uzmeš zastavu UN-a ili Duginih boja i mašeš njima kao građanin sveta
Pa nije isto navijati sa zastavom za svoju zemlju i glasati svake godine za istu zemlju ma šta god da je.. 😂 Onda dobija glasova ona zemlja čija je dijaspora veća, haha suludo takmičenje..
 
Pa nije isto navijati sa zastavom za svoju zemlju i glasati svake godine za istu zemlju ma šta god da je.. 😂 Onda dobija glasova ona zemlja čija je dijaspora veća, haha suludo takmičenje..
Ti si sam rekao da ti se pesma ne sviđa, o kakvom navijanju je onda reč? Navijao si za Srbiju jer je to Srbija, iako pesmu ne voliš. Malo si kontradiktoran
 
Ti si sam rekao da ti se pesma ne sviđa, o kakvom navijanju je onda reč? Navijao si za Srbiju jer je to Srbija, iako pesmu ne voliš. Malo si kontradiktoran
Pa dobro podržavaš zemlju, pevača, pogotovu kad nema "navijača" mnogo..
To je zabavno, zanimljivo.. Nosio sam ja i islandsku zastavu kakve to veze ima sa glasovima dijaspore, Scooby... 😂
 
Izvinite ali glasovi dijaspore na takmičenju su shit, i niko me neće ubediti da to nije tako.. 😂 I vi ti jako dobro SVI odreda znate..
 
A skoro sve 12-ice publike ove godine, izuzev onih za Finsku, su zasluga dijaspore i komšijskih odnosa. Nismo među njima ovog puta ali mnogi drugi jesu.
 
A skoro sve 12-ice publike ove godine, izuzev onih za Finsku, su zasluga dijaspore i komšijskih odnosa. Nismo među njima ovog puta ali mnogi drugi jesu.
Pa ne pričam ja o 🇷🇸 nego generalno..
 
Znam, samo činjenica je da je to masovna pojava i da se ne može tek tako iskoreniti. Na našim prostorima bar jezik je sličan i razumno doprinosi tome.
 
Možda da je uradila neku promociju po Srbiji pa da se više pročulo da je iz Srbije, ovako mislim da Duškina napomena da je iz Srbije nije bila dovoljna..
Slažem se. Bar da je na RTS u Jutarnji došla, ili za neku od ovih privatnih stanica da je davala neke izjave, mogla je do lijeve strane tabele.

Ali Duška je nakon Barbarinog nastupa rekla E TO SU VAM SRPSKI KORENI hahaha mislim da je to poguralo poene, iako je Voila prejaka pjesma, teško da bi srpski tvt dao 10 da nisu ljudi znali porijeklo
 
Barbara je znala šta rada, sećam se da se uključivala u dosta programa kod nas preko video poziva i malte ne je u svakom intervjuu i videima koje je radila za baš ESC profil non stop spominjala Srbiju.
 
Back
Top