at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

I ovde sam malo tužan, pa ću za sada da preskočim.. Sačekaću da vidim kako su prošle rezultatski u drugom polufinalu..

Aa dobro, takva je godina valjda, hladno proleće, pa lavine sa Alpa još "miruju" u maju.. 😉

Ma nek su one nama žive i zdrave, rezultat je tu, danas, sutra, uspomene ostaju.. 🙌❤️🤍❤️
 
Uf... Nevjerovatno da su svega 3-4 zemlje glasale za njih a u polufinalu zamalo osvojile tvt.
Ubio ih je redni broj to je sigurno, a mislim da su mogle da dođu do top 10 da su nastupale kasnije, jer im je falilo svega 10 poena.

Iskreno, 'ljut' sam na srpski žiri i publiku što su od moguća 24 boda njima dali ukupno 9, ali i to mislim da je više bilo zbog Teye, da nije ona, vjerovatno bi bilo i 0/24. Isto bih volio da se i o njoj pisalo i da se i ona 'približila' Srbiji u ovih par mjeseci kao što je to Barbara uradila i odlično joj je došlo.

Ali dobro, top 15 ok, ali eto, baš smor što su bile tako blizu i top 10.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Okay gledam rezultata televotinga u polufinalu i u finalu... I ne volim ono što vidim, ali.. 😔 Da, broj 1 ne valja, ali nikako..
 
Lepo kaze jedan komentar sa YT: Bile druge u svom polufinalu kao i Svedska, samo sto neko nastupa prvi a neko deveti u finalu.

Producenti se sprdaju i umnogome doprinose krajnjem rezultatu. Redosled nastupanja ih je unistio, kao i Cesku prosle godine
 
Pa dobro producenti su uradili sve sto je u njihovoj moci da ne pobedi Lora a da ne bude previse providno. Stavili je u nizu Francuske, Spanije, Albanije. Finsku stavili posle Italije i Estonije ali tu pomoci nije bilo.
 
A da pre neki dan ste govorili kako se sve radilo na zrebu da se Finska istakne i sad kao mestili Loreen, ok
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa i jeste se Finska istakla apsolutno nakon 2 balade, mada svakako bi se istakla. a i Loreen je imala pauzu i prije i poslije nastupa, tako da su oboje imali koristi od žrijeba
 
Očekivao sam veći flop, tako da mi je ovo 15. mesto kao top 10. Energije i harizme bez, nastup onako, prosečan. Premija u svakom slučaju za njih.
 
Baš šteta. Pa na 10 bodova od top 10 su bile, a na kraju 15. Baš bez veze što od Srbije nisu dobile više... Neko u žiriju ih stavio na 19. mjesto a svi ostali u top 5-6.
 
I da je stručni žiri imao u proseku IQ iznad 24 pa da shvate poentu pesme. Ali dobro, bitno da su shvatili poentu i nastup Bejbe
 
Trebalo je Duška još da potencira da je Teya Srpkinja, za Barbaru je naglasila par puta a njoj samo deda Srbin
 
E da i meni je bilo čudno što ni za Bojana a pogotovo za Teyu to nije bilo nešto posebno potencirano, a za Barbaru i dedu cela Srbija znala i bivala podsećana do besvesti lol
Još Teya učestvovala na Beoviziji, ni to mislim da nije bilo spomenuto ili bar nije istaknuto.
 
FwIxw0gaIAArYwr


Vidi se da je tužna...
 
Back
Top