at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Ne znam da li mi se svidja nastup, vizuali mnogo odvlace paznju na televizoru i previse je tamno sve, ali one su bile super
 
Ima li šanse da stave Austriju da otvore, šta mislite?
 
Mrzim kad neku pesmu sa tamnim stejdzingom stave da otvara, brate dajte neki sarenis u vidu Poljske.
 
Može biti. Mada ne verujem da će ukanaliti favorite do te mere.
 
Ali produkcija koja bukvalno odlučuje plasmane i mi koji smo to progutali ko dete bombonu.
 
Jeste malo falilo nekog booma, ali opet, da su jače đipale - čulo bi se u pevanju. Možda je moglo malo dinamičnije da se snimi, ne znam.

Inače, Teya mi deluje znaaaatno energičnija od Salene i kapiram da mora malo da se niveliše i usklađuje. Navijam za dobar plasman.
 
Popele se na kladži za 2 mjesta nakon nastupa, nadam se da će uspjeti u top 10 u subotu
 
Čak su mi na kraju ispale i simpatične ovako skuvane i prokuvane. Ali nastup je problem, nije mi jasno da nisu mogli smisliti nešto zanimljivije.

Očekujem max 40 bodova publike
 
Salena definitivno ima kuvanije noge. Tea je bila skroz kul, cak mi je delovala kao da se kontrolise da bude slicna koleginici.
Najvise su me nervirali daleki kadrovi dok njih dve izvodje najbolji deo koreografije.
 
Meni su obe bile super, nastup odličan za ovaj tip pesme. Top 10 bez dileme u nedelju
 
Srecno, trebace im...
Bas ne znaju da odaberu dobru pesmu za otvaranje show-a pa to ti je...
 
Austrija nikada nije ni mogla da bude favorit, predviđam neku sredinu tabele. U polufinalu moguće da su isto bili neka sredina, 4.-5. mesto
 
Još bi i bila kul opcija za otvaranje da su one energičnije, veselije i da efektnije prave fazon od svega toga.
 
Meni je simpatična pesmica kao i one al je nastup nešto previše običan. Moglo je malo više nešto iz spota.
 
Back
Top