at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Nove vesti iz Austrije...

Stefan Zechner, šef austrijske delegacije, rekao je da je druga proba prošla uspešno i da su Teya i Salena probale nastup tri puta. Uspeli su da reše neke tehničke probleme i dosta promena koje su tražili nakon prve probe u pogledu rada kamera i LED sadržaja je implementirano i u tom smislu došlo je do velikog poboljšanja u odnosu na prvu probu. Nestali su i problemi sa zvukom koje su imale.​

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

HPacKSG.jpg


Q6hFr8E.jpg


rA8f63B.jpg


8dplFnS.jpg


wJSfZeX.jpg


1Dhx75x.jpg


gCMRAYS.jpg


IgNw0NB.jpg



Voditelj radija Ö3, Philipp Hansa, po četvrti put (nakon 2019, 2021. i 2022) će saopštiti kome ide austrijskih 12 poena.
 
Drago mi je cuti da su problemi otklonjeni. (y)

Generalno, uvek navijam da svi ucesnici urade nastup kako zele (sa mogucnostima), da nemaju tehnickih problema, tacnije da daju sve od sebe, da u tom trenutku budu najbolji.
 
Znači meni je pun pogodak što nisu same na sceni.
 
I dalje nisam siguran sta da mislim o pesmi. Sa jedne strane mi je izrazito iritantna a sa druge strane mi je usla u usi i svidja mi se ritam. Svakako, prolaz u finale siguran a tamo sve zavisi od toga koliko ih ziri dobro oceni.
 
Razmišljam da kupim 🇦🇹 zastavu za sutra i da ponesem i 🇦🇹 i 🇷🇸 zastavu na probu, ali mnogo mi je, da je live show uzeo bih sigurno, Ili 🇦🇱, bio bi hit da se pojavim sa 🇦🇱 i 🇷🇸 zastavom, pa još jedan članak u Telegrafu.. 🤣🤣🤣
 
I sliku Sidinu, mislim da bi to bilo pa ne nema dalje... 🤣🤣 Ali ne smeju te slike, ne daju ovde..
 
Teya i Salena u duhu i društvu Kaarije. Ništa bez finske saune :D

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

olZPyK4.jpg


pSCNTil.jpg


olQ4fM0.jpg


CWnufWi.jpg
Drugosrbijanka i autosovinistkinja, predstavlja Austriju, slika se sa zapadnjacima (=neprijateljima Srbije) i jos promovise satanizam (izbaceni kaziprst i mali prst).

Salim se naravno
 
TEYA i SALENA su stigle po SVOJE!
KONAČNO... sklapaju se sve kockice.. I ulaze u samu završnicu, u finiš, sad im je samo nebo granica.. 🙌❤️🤍❤️🇦🇹
 
Pjesmu obožavam, ali bit će ovo borba velika za top10, ako ne pojačaju malo sa energijom
 
Back
Top