at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Po ovim komentarima sa probe, režiran nastup ostavlja još jači utisak neko onako iz arene kad se gleda (što je i logično). Znači biće dobri kadrovi
 
Da, jesu usporene nekako, ali isto čekam da ih publika digne aplauzima i pjevanjem. I bilo bi bolje da kamera ide oko njih, ali dobro ajd. Vokalno i vizuelno je super, a energija može da se popravi do četvrtka
 
Citam komentare na raznim izvorima i ljudi su masovno razocarani Austrijom, mada ja ne vidim gde je problem. Po mom mislenju nastup je skroz ok.
 
Salena mi je prilično loše zvučala sad, ali kao što kažete treba publika tu, da se energija podigne i onda mislim da će to bit puno bolje
 
Kao što sam pričao otkad su izabrali pesmu, nema od njih ništa. Finale vrv tamo oko 20og mesta. Volim što sam uvek u pravu 💖🙌
 
Jednom je Salenči proklizala osetno u isečku... :(

Ali ne berite brige, to je samo stena koja zaustavlja lavinu, uskoro ide ono pravooo.... :love: 🤩

ezgif.com-gif-maker-16.gif
 
Slažem se za energiju, stvarno malo kilavo deluje. Vokalno mi je ok, a i inače nisam imao zamerke na izvođenja po žurkama. Jedino mi je malo nejasno zašto ih ove igračice ne prate ili igraju okolo? Ostale su tamo u mraku u delu kada pesma doživljava vrhunac, nekako mi nema smisla.
 
Da, to i mene zanima. Mozda ce se kasnije pridruziti. Sve ocekujem da ce doci iza njih i poceti da igraju kao u spotu.
 
Ovo je potpuno pogrešan nastup za ovakvu pjesmu. Djeluje kao nastup za neku običnu butik pjesmu, trebalo je to zanimljivije. Al one svakako ne mogu to izvesti da bude u rangu spota npr, tako da nije ni bitno
 
Ma kad krene publika da tapše na prve taktove, trgnuće se i one, Salena pogotovo, Teya je ok
 
Biće apsolutno sve ok lmao i dalje su kandidati za top 10. Ne razumem dramu uopšte, sve je na mestu i nema razloga da se paniči.
 
Tako je Petre, uzimaj grudve i postroj falange fanova, počelo da se otima malko kontroli, ne sme se dozvoliti ni najmanja nedisciplina ovde... 🤩🇦🇹❤️🤍❤️
 
Ono UGH na ekranu je S V E. Čak možda i cela arena kaže UGH. 😂😍
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top