at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Nikada. Meni je upitno samo do koje mere će je žiri sahraniti, da li će biti tipa 3 ili maks 25 poena? :sneaky: :LOL:
 
Nisam veliki fan pesme, ali fotke izgledaju lepo.

Međutim, svaki put kad pročitam da vi koji volite pesmu niste sigurni u vokal, setim se ovog austrijskog holograma lol:

0001.jpg
 
Ok je, nista impresivno doduse. Nadam se da ce imati jacih momenata u koreografiji od Svetlane Lobode.
 
Djeluje sve profesionalno, ali meni je ova žena baš nekako krindž i dejted. Izgleda kao neka Bjeloruskinja zalutala iz 2012.
 
Kaleen nastupa u odeći austrijske dizajnerke Marine Hoermanseder, čiji modni brend ima sedište u Berlinu. Kostim je specijalno pravljen za Kaleen i sadrži impresivnih 150.000 Swarovski kristala. Uloženo je preko 700 sati rada u izradu kostima.

Kažu da su zadovoljni probom 95%, tako da se očekuje vrlo malo korekcija za narednu probu i peglanje sitnica u koreografiji.

Evo još fotki austrijske televizije (Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling)​

RDUD2Al.jpeg


UAvc3Zx.jpeg


H2xm891.jpeg


fhSSr98.jpeg
 
Cuveni suptilni germanski ukus. Austrija, Svajcarska i Nemacka bolje da potraze savete franko italijanskih stilista
 
Ova prva opcija kaputa/bunde je užas. A što se kostima tiče, deluje jeftino uprkos tolikom broju Swarovski kristala.
 
Ovde je sve pogodjeno i bas mi se dopada. Jos ako nastup bude vrhunski (a sva je prilika da hoce), mislim da ovo ide jako visoko (i bilo bi potpuno zasluzeno).
 
Novi autfit jako podseća na ovaj. Jedva čekam da se oglasi na storiju sledeće nedelje 😂

Screenshot_20240502-135046_Samsung Internet.jpg
 
Novi kostim mnogo efektniji uz nastup nekako, i frizura mi je bolja.
 
Deluje mi malo mrtvo za ovakvu pesmu. Plus kao da razmislja o necem drugom. Ne vidim konekciju ni sa cim.
 
Back
Top